Windows Phone OS Opšta Tema

13

Windows Phone OS Opšta Tema

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 07 Jan 2016 19:05

Here drive Plus sam i na W10M instalirao iz Prodavnice, nije došao uz sistem. Nije ni na WP8, ako se dobro sećam.

Dopuna: 07 Jan 2016 19:11

Gle, nema je u Prodavnici!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Nema... probaj da pokrenes lumia cameru



offline
  • Pridružio: 19 Feb 2007
  • Poruke: 1846

Прешао сам на десетку. Имам проблем са инсталацијом Вајбера. Стално јавља грешку. Коментари апликације су веома лоши. Какво је ваше искуство?

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 07 Jan 2016 20:03

Uradio si reset telefona posle instalacije?

Dopuna: 07 Jan 2016 20:05

Djole, znam za Lumia kameru.
Ionako mi nije bilo jasno šta će mi dve aplikacije za kameru.

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

@micoboj

Uradi reset kao što Sale kaže.

zatim pusti da win odradi update za sve aplikacije (kod mene preko 40) i posle instaliraj svoje aplikacije.
Radi viber najnormalnije, jedino što se malo sporije učitava nego na androidu, ali ok je...

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 07 Jan 2016 20:15

Ja sam imao problem sa aktivacijom Vibera, na kraju sam reinstalirao aplikaciju i ponovo instalirao. Tek tada mi je stigao sms kod.

Dopuna: 07 Jan 2016 20:16

Nemam zamerki na rad aplikacije sada, slažem se da bi mogla biti brža.

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2007
  • Poruke: 1846

Упорност се исплати. Вајбер се коначно инсталирао.

Како да искључим Скајпове поруке из СМС-ова?

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Da li je završen update svih ostalih aplikacija?

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2007
  • Poruke: 1846

Napisano: 07 Jan 2016 20:23

Све је у реду. Били смо мало у временском помаку.

Dopuna: 07 Jan 2016 20:25

Све је у реду са Вајбером.

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Ja sam deinstalirao Skype, ali mislim da je u samim porukama bila opcija da se Skype poruke isključe.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1231 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 5 sakrivenih i 1167 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, aleksandar11332, AudioTehnica, batana, BB, blankspace, C-Gun, cifra, Cigi, Cirkon, darionis, deki1001, Demi87, Djota1, Doc, dolinalima, DS01, dushan, Flanker-G, Insan, kaisarevic1, Kajzer Soze, kozhedub, kunktator, Leteća Krofna, lord sir giga, Marko Marković, mercedesamg, Michellefromrezistance, milenko crazy north, MILO-VAN, Mićko, nebidrag, Nikoletina Bursac, nobutado, OKT, Papadubi, Posmatrac77OKB, Putnik22, Radoslava, ruma, Savantije, savuni, Seeker, Sharpshooter, Smiljkovich, sony771, Soslan, synergia, Topaz9, troki1971, Tvrtko I, v82, Vanderx, Velizar Laro, Vlada76, Vojkan Petrovic, Zec, Zoca