Windows Phone OS Opšta Tema

29

Windows Phone OS Opšta Tema

offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

Prešao sam na Insider Slow branšu (10.0.14295.1000). Za sada sve fino radi.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Computer Professional Master
  • Pridružio: 11 Jan 2014
  • Poruke: 269

Kako da koristim porgram project my screen na windwos 10 mobile,dok sam imao 8.1 sistem radilo mi je sad ne mogu da nadjem u podesavanjima nigde?



offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Da nađeš u podešavanjima šta? Taj program? Jesi ga instalirao pre nego što si ga tražio? Very Happy

Odavde možeš da ga preuzmeš: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Dec 2007
  • Poruke: 1592
  • Gde živiš: Beograd

Koju navigaciju koristite, obzirom da smo izgubili Here+...?

offline
  • magna86  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 21 Jun 2008
  • Poruke: 6104

Pa zar integrisana nije dobra? M$ je citao sam obecao da ce Maps u potpunosti zameniti Here..?

offline
  • Computer Professional Master
  • Pridružio: 11 Jan 2014
  • Poruke: 269

Instalirao sam program ali stoji samo crn ekran,na wp 8.1 ima u podesavanjima opcija za to ali za w10m nema nista :cry:

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2008
  • Poruke: 198
  • Gde živiš: Tu i tamo

Инсталира сам верзију (update) 10.0.10586.318 на Lumia 640 XL.
Немам посебних примедби.
Незнатно бржи одзив оперативног система.

offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

Build 10.0.14367.0 je od juče dostupan za članove Insider programa koji koriste Slow branšu:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Upravo ažuriram pa vam posle javljam utiske Smile

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Ajde javi, ja sam jos na 10586 buildu, a planiram da predjem na redstone, a sve me mrzi, i ovo sad radi ok.

offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

Ne znam da li je pomeranje tastature po ekranu već bilo moguće (sad sam primetio dve crte na space dugmetu).




Sekcija za Insider-e je prebačena u Update & Backup.



Tu je i taj mali redizajn. Obaveštenja su sada detaljnija.





I dalje sve radi super - iskreno, razmišljam o prelasku na Fast branšu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1995 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 3 sakrivenih i 1933 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, Abebe Bikila, Andrija357, awathorn, Borkanović, Boroš, branko7, branko87, Bubili, Bubimir, cemix, Darth Wader, debeli, dexteroza, dj.ape, Ezbuck, Georgius, HawX, Imperator_Aleksandr_lll, IQ116, Jeremiah, kuntakinte, littlebunny, LjubisaR, luka35, Magarac, marko.markovic, MaxLevenfeld, MB120mm, MiGac, Miler88, MKK7, Mldo, monomah, N.e.m.a.nj.a., Parker, pein, pirke96, Pururin, rakivan, redstar72, sabros, samo_citam, Sarmat, sekretar, septembar, SirOliver, Smiljke, Sonic, starlights, Tas011, Tvrtko I, vazduh, vdeki, vukan0799, Weah88, WELJKO, wolverined4, XBMC