Action center issue - system maintenance

Action center issue - system maintenance

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2012
  • Poruke: 1872

Action center mi prikazuje da ima neki problem sa sysetm maintenance:



Ali mi ne nudi rjesenje.
Zanima me samo kako da se rijesim ovoga, poceo mi je svaki dan iznova izbacivati ovo.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 381
  • Gde živiš: Drugo ćoše levo iza Nedođije

Prvo: podesi korektno vreme na kompjuteru - datum i sat.
Drugo: na C particiji ti je ostalo jako malo slobodnog prostora (0.004 MB) - povećaj C particiju da bi windows mogao da radi normalno ili oslobodi prostor deinstaliranjem programa ili brisanjem nepotrebnog sadržaja tipa filmovi, muzika ...



offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Piše da logovi zauzimaju 0,004MB, ne da je toliko prostora ostalo.
0,004MB je 4 kilobajta, Windows bi prestao da normalno radi odavno pre nego što ostane samo toliko prostora.

@Sale.S
Poslušaj browsera i podesi datum i vreme, i proveri u Event Vieweru šta piše u vezi sa greškama/problemima koji se pojavljuju u Action Center.

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2012
  • Poruke: 1872

Vrijeme i datum su već podešeni.
Na C particiji imam oko 100GB slobodne meorije.
4KB nije uopšte puno, ne znam zašto je to razlog prijavljivanja greske.

U Event Vieweru nisam siguran, pod kojom stavkom trebam gledati?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 878 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 8 sakrivenih i 778 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, airsuba, Alen1987, alternator, AMX72, Andrija357, Asteker, Bgorando, BlekMen, Bosnjo, CCCP, darkojbn, Demi87, desmeki, Despot1, djboj, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dragon Order, dule10savic, dulleo, dusanobr, Džekson, ekser222, expanse, Ezbuck, Flanker-G, Great White, Grebostrek, Istman, Ivan Campo, ivan1973, Jager715510, jarovitt, Jeremiah, Johny Sack, JOntra, K a s p e r, kikisp, kljift, komenski, Lance Guest, LeGrandCharles, LostInSpaceandTime, luka35, M1los, MarijaC84, Marko Marković, Md84, Medojed, mercedesamg, MILO-VAN, MilosKop, miso2709, Mićko, Moldovan, nenad81, Ns1975, nuke92, Oklopnjak, orfanel, Petar25, pobeda, Resnica, RJ, rovac, S94, saki80, Shinobi, skvara, sovanova95, Srky Boy, srđan, Stefan M, stefan95, stegonosa, SympathyForTheDevil, Tastatura ratnik, Tihi86, tomo2, Tvrtko I, vaci, Vatreni Zmaj, VJ, vjetar, Vlad000, Vlada78, vpetrovic, vrgudinac, vuk77, vuksa72, Zorge