the Operating System resource center

the Operating System resource center

offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

Izvanredan sajt sa gomilom odlicnih tekstova. Nije samo Linux orijentisano ali mi je lame da stavljam u windows sekciju, suvise je tehnicki orjentisan sajt...Wink

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1092 korisnika na forumu :: 109 registrovanih, 7 sakrivenih i 976 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alternator, amaterSRB, Asteker, bakovaca, BaneM75, BlekMen, bojan313, bokicacar, Bolencebl, borya90, Brankojle, cenejac111, cifra, Cirkon, coaaco, Comisa, Cvijo_ue, cvrle312, Demi87, desmeki, djordjemiklusev, Dolinc, Dorcolac, DreadForce83, dskrlec33, DuškoMraz, Dzuki, Džekson, EXIT78, Gogi_avio, Great White, hattori, iceburn, Ikica977, Jeremiah, Jester, JOntra, Još malo pa deda, kib, kokodakalo, kolateralnasteta, Koser, lcc, LeGrandCharles, Limeni91, ljubsz, MadMike, Marko Marković, MaRtInsrbija1993, mercedesamg, metallac777, mgolub, Mikoyan98, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, milimoj, MilosM, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, nebkv, nelezele, Nikoletina Bursac, OgnjenMitric, Orc, Orijen, orjen, ozzy, Parker, Pekman, pera bager, pfc74, picknick, PlayerOne, pristinski korpus, proka89, Pv123, Reddot, RiV, rovac, Rumun2000, Sagotolio, sap, sekretar, Semprini, Sevatar, Shadow soldier, shadower78, SlaKoj, Slingshot, Smiljkovich, Sonic, sonico, Srki98, stegonosa, Tastatura ratnik, tecataki, uruk, Vica1958, Vlada78, VladaKG1980, W123, x011, xAlex2, zajcev1, zeka013, ZetaMan, 79693