Kako da nerezem Windows 8 da bude botabilan

3

Kako da nerezem Windows 8 da bude botabilan

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Zašto si kliknuo na "Load Driver"?
Da li instalaciona procedura vidi disk/particiju na koju želiš da instaliraš Windows?
Ako vidi, nema razloga da učitavaš bilo kakve drajvere.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • dacx 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 18 Avg 2012
  • Poruke: 22

ucita do intall win 8 a onda mi se samo pojavi load driver a ne poznaje particiju ko kad normalno intaliravam ne pojavi mi se da formatujem particiju i izaberem na koju particiju cu da intaliram



offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

Problem bi trebao da se reši ako u BIOS-u promeniš način rada sata kontrolera (režim) sa AHCI na IDE (na nekim pločama je compatibility mod). Kada izmeniš, snimiš podešvanja i pokušaš opet...

offline
  • dacx 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 18 Avg 2012
  • Poruke: 22

nista se ne menja i nisam izabrao da ucitava drajvere vec se samo pojavilo ako stisne cancel prestane intalaciju jos imam ok verziju i to je to

offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

Kako to misliš ništa se ne menja? Da li si u BIOS-u pronašao opciju koju sam ti naveo i promenio na način na koji sam opisao?

offline
  • dacx 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 18 Avg 2012
  • Poruke: 22

Napisano: 02 Okt 2012 21:22

jesam................

Dopuna: 03 Okt 2012 14:04

promenio sam u biosu sve to al i dalje isti problem

offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

Ukoliko si promenio u BIOS-u ovo što sam ti naveo, problem ne bi trebao više da ti se pojavljuje. Možeš li na neki način uslikati postavke u BIOS-u i okačiti ovde na forum na pogledamo?

offline
  • ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Crna Gora

msl sam da moze da zamijeni USB HDD...i da ga install na Flesku,posto imam flesku od 32GB

offline
  • _zoni_  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2012
  • Poruke: 506
  • Gde živiš: BGD

androlegend ::da ga install na Flesku,posto imam flesku od 32GB
Izgleda da može Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Crna Gora

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ako moze onda neko da napravi tutorijal na srpskom Smile
unaprijed hvala Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1233 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 6 sakrivenih i 1133 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksandar Tomić, aleph_one, alex1974, ArchaBasha, Aristotle2002, as2025, baltazar01, Bbbggg1979, bestguarder, Brzi voz, bufanje, Cigi, Cirkon, damir55555, dejan1972, Dejan_vw, deks, dexteroza, Dorijan Grej, dskrlec33, dushan, elenemste, Ezbuck, Feller, Glavonja049, Goran 0000, herrDule, howyesno, Ir, ivan979, J - 6, jalos, jarovitt, Kobrim, Kriglord, Krusarac, Laluvr, Lošmi, luka35, Luka85, Marko Marković, Medojed, mercedesamg, Mercury, Miki 24pbr, Miler88, milos97, mirkoro, mocnijogurt, MrNo, Naj-Turs, nelezele, nemkea71, nenomir, NikMilitari, nisamBot, OKT, Papadubi, Pekman, Piani Jazzer, picknick, Promising0, raptorsi, repac, rodoljub, ruma, S-G, S-lash, S.Palestinac, sasa87, Shinobi, shiro, Sirius, Siti2, skvara, Snorks, stegonosa, tamno.nebo, taomaster, theNedjeljko, tomo2, TRZH92, v82, vathra, vddutina, Velibor Radoja, Vlada78, Vujkeu, wolverined4, xAlex2, YU-UKI, Zmajac, Zorge, ZZZ