Kako na internet preko LIVE Windows XP-a

Kako na internet preko LIVE Windows XP-a

offline
  • Pridružio: 18 Maj 2008
  • Poruke: 33

Pozdrav svima!
Nedavno sam skinuo Ultimate Boot Disc with Windows XP Live kao i miniPE-XT, ali nikako nisam mogao da provalim kako preko njih izaći na internet, ako je to uopšte moguće?! Inače koristim kablovski internet preko SBB-a!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

pri samom podizanju live xp-a, u jednom trenutku ces biti upitan da li zelis da konfigurises network...
ostaje samo pitanje da li na tim "ogoljenim/unistenim" vindozima imas potrebne drajvere za modem koji posedujes?



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

DeMikelis, zao mi je, ali spominjes nelegalne kopije Windowsa.
U skladu sa nasim pravilnikom, ja cu temu da zakljucam.

03 Jun 2008 12:18 bobby Zaključavanje topica Razlog: Piraterija je zabranjena na ovom forumu  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1170 korisnika na forumu :: 21 registrovanih, 3 sakrivenih i 1146 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, Boskovic, Car89, GrammaticalAnalysis, Ivan Gajic, Kajzer Soze, nenad81, nixos, nuke92, read-only, repac, sekretar, Shilok, Stefan M, Tas011, Titan, veljko82, Vlado82, Vojo06, XBMC, Zastava