Kako proveriti da li je sistem ostecen

1

Kako proveriti da li je sistem ostecen

offline
  • Pridružio: 22 Jul 2011
  • Poruke: 169

kako da proverim oštećenje sistema od računara. NAP procenat oštećenih fajlova. i dali postoji tako neki program.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Možeš li, molim te, malo bolje objasniti šta te intersesuje?
Šta je "NAP procenat oštećenih fajlova"?



offline
  • Pridružio: 22 Jul 2011
  • Poruke: 169

naprimer.

.kolko je oštećen sistem

offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

Pojavljuju ti se neka obavestenja i greske pri radu?

offline
  • Pridružio: 22 Jul 2011
  • Poruke: 169

ne nego da vidim samo kolkomije star sistem jer mi uzasno stopa a nema virusa. kolika su oštećenja na njemu.

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Naprimer?
Pa što ne napišeš tako, a ne neke skraćenice koje samo ti razumeš?

Da bi proverila da li je sistem oštećen i da popraviš oštećene sistemske fajlove, pogledaj ovu temu: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

anamarija14 ::ne nego da vidim samo kolkomije star sistem......

Start - Run - Cmd - ukucas Systeminfo - Enter.

offline
  • Pridružio: 22 Jul 2011
  • Poruke: 169

Dok ::anamarija14 ::ne nego da vidim samo kolkomije star sistem......

Start - Run - Cmd - ukucas Systeminfo - Enter.


i šta onda

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

i onda vidis koliko ti je star sistem kao i preuzete updateove i ostale informacije o tvom sistemu Smile

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

anamarija14 ::

i šta onda


I onda dobiješ nešto ovako:

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2034 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 6 sakrivenih i 1948 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, annon, Apok, ArchaBasha, ArmyBoss, Arsenije, Asteker, Automaticar, b_z_b, bakovaca, BB, bojank, Boris.A, branko87, carinko, cenejac111, CHARLIE JA., djboj, Djokislav, Dogma21, DonRumataEstorski, drgrozozo, dule10savic, dulleo, feanor, Giskard, goran.vvv, Grebostrek, HawX, HrcAk47, ILGromovnik, Incognito, istina, Jeremiah, konstruktor, Kozi-RS, Kredit, Kvazar, larix, Litostroton, m0nstrum_, Marko Marković, Mi lao shu, Mihailo Gazdić, milivoje_vatrogasac, Milo97, Moldovan, monomah, mustangkg, nebkv, nenomir, oldtimer, Pavel Medved, Podljub, PoolbegD02, promajauglavi, Pururin, RajkoB, scimitar19, sevenino, shiro, shone34, sickmouse, Sir Budimir, sosko, ssekir75, Stoilkovic, Superastro, tamno.nebo, tecataki, Tvrtko I, uruk, Username1000, vaci, vaso1, Velizar Laro, vobo, Walkers, Yugol33, zlaya011