NET_SendPacket ERROR:WSAEINTR

2

NET_SendPacket ERROR:WSAEINTR

offline
  • Pridružio: 14 Okt 2012
  • Poruke: 1

I meni non stop ovo izbacuje sta da radim vise..poludeo sam. vec mesec dana mi se ovo desava??!! pomozite molim vas



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Dec 2007
  • Poruke: 1592
  • Gde živiš: Beograd

Miljan Vukicevic ::I meni non stop ovo izbacuje sta da radim vise..poludeo sam. vec mesec dana mi se ovo desava??!! pomozite molim vas

A zastšto se malo ne potrudiš da pomognes sebi,da li pročitao celu temu,imas toliko linkova o problemu,da li si nešto preduzeo,probao?



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1275 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 5 sakrivenih i 1190 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alternator, ArchaBasha, Asteker, b_z_b, bigvlada, bladesu, Bobrock1, borya90, Bosnjo, BraneS, brufen, Bubimir, cakija, Cirkon, debeli, Deki Duga Devetka, dj.ape, dozorni, Dragacevac, Gall, Gitzherai, goran.vvv, GT, HogarStrashni, HrcAk47, Joint Chief, Kajzer Soze, karevski, knutveliki, Lance Guest, Lap720, ljuba.b, LostInSpaceandTime, Makarid, mačković, mdp92, mercedesamg, Mi lao shu, Miki 24pbr, Mis uz pusku, Mitch22, Mićko, mladen.zovko, Natuzzi, Nemanja.M, nenad81, neutrino, Niki2024, nixos, nnovakis, Novakomp, nuke92, obsc, OKT, Paklenica, Panter, pds, Piani Jazzer, PlayerOne, Polemarchoi, Pv123, Ray1973, sap, Semberija, shota91, Sioux7674, Sirius, SpaDej, stegonosa, Tanjagre, tomo2, Topaz9, Username1000, Veless, VJ, vlado_pg, voja64, zlaya011, zokizemun, 79693