Obrisan boot.ini fajl

3

Obrisan boot.ini fajl

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Windows se i pokrece iz C:\Windows, a fajl boot.ini se nalazi u C:\



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Okt 2008
  • Poruke: 1560
  • Gde živiš: Sremski Mihaljevci

al on kaze mising boot.ini file
booting from "C:\Windows"
a meni se boot nalazi u "C:\" a ne u "C:\Windows"



offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Napisano: 10 Avg 2009 17:43

I opet boot.ini se nalazi u C:\ i on sluzi da pokrene tamo nesto u C:\Windows

goran9888 ::Ja mislim da problem nije do boot.ini file-a.Pokusao sam na VM da obrisem boot.ini i Win se normalno boot-uje stim sto daje upozorenje da fali boot.ini file..
Gledaj , ti u jednom od tvojih postova kazes da daje crni ekran sa upozorenjem da nema boot.ini file,ali Win nastavlja boot-ovanje i onda izlazi plavi ekran...Jel mozes da nam das screenshot tog ekrana ili da nam bar priblizno objasnis kakva greska se spominje?


Kao sto je Goran napisao njemu se windows podigao i bez boot.ini fajla, samo sto je izbacio upozorenje da fali doticni fajl.

Tebi neso drugo koci podizanje sistema, a ne nedostatak boot.ini fajla.

Ako bi uslikao poruke koje ti se ispisu na ekranu, monogo bi pomogao u pronalazenju problema.

Dopuna: 10 Avg 2009 17:58

Evo probao i ja da obrisem boot.ini fajl.

Na kratko se pojavi poruka:

Boot.ini file mising
booting from C:\Windows

I normalno se podigne sistem. Verujem da je kod tebe nesto drugo u pitanju.

offline
  • Pridružio: 26 Okt 2008
  • Poruke: 1560
  • Gde živiš: Sremski Mihaljevci

Boot.ini file mising
booting from C:\Windows
to se i mom drugaru pojavi i onda nesto plavo. slikacu

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2560 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 6 sakrivenih i 2495 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, Ares12356, Asteker, branko87, bukefal, C-Gun, Cirkon, cuvarkuca, darionis, djboj, djonsule, Djota1, dule10savic, esko_hz, EVIDENTICAR, Imperator_Aleksandr_lll, Ir, Ivica1102, Jager715510, Jaxupa, Jeremiah, Kajzer Soze, Konda, Krin, kybonacci, limeni, Marko00, Marko88, markolopin, Maruti, Metanoja, mino bosanac, Mirage 2000N, Mrav Obrad, MrNo, nenad81, nuke92, OgnjenMitric, Orijen, Paklenica, proka89, redstar72, repac, retiredlt24, Robin, royst33, S-G, Sioux7674, tecataki, tomo2, Tvrtko I, VJ, Vzor50, XBMC, YugoSlav, zeka013, 79693