Potreban program za izradu CD omota

2

Potreban program za izradu CD omota

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Citat: Po meni je Corel Draw program za pravljenje svega i svačega... pa još i ako se ukombinuje sa Photoshop-om...

Hehe, bas tako! Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Jun 2003
  • Poruke: 61
  • Gde živiš: Podgorica

Mogu li i ja da dobijem cdrlabel. Moj e-mail je
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Jun 2003
  • Poruke: 61
  • Gde živiš: Podgorica

Hvala. Malo sam trazila sama i sam vec sam skinula najnoviju verziju.

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2003
  • Poruke: 1263
  • Gde živiš: Apatin

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Eto ga:)

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Savrsen za tu namenu je coverXP

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Nero MOZE da stampa spisak mp3 pesama... Kad napravis disk, PRE nego ga narezes, iz file menija imas print disc cover. Naravno, to sve ne radi ako su pesme u folderima...

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Ipak je Corel tata za te stvari. Prvo pomocu Print Foldera (nezavisan program, nema veze sa Corelom) napravis spisak foldera i fajlova sa CD-a, sacuvas kao txt, malo editujes (replace *.mp3 i slicno), i onda uvezes ili pastujes tekst u Corel. Dizajniras omot kako ti se svidi, i to je to.
Mnogo posla, a? Ali da li je neko pogledao kakva su slova na tim omotima koje prave drugi programi? Ceo omot je bitmapa, znaci i slova su bitmapirana, cesto mogu da budu krzava, ako je manji font necitljiva su, imamo problem u broju kolona... A Corelova slova su vektori, i ona velicine 5 pt se jasno vide iako su sitna ali su ostra, a i odredjivanje broja kolona je lako... Ukratko, Corel.

offline
  • Pridružio: 14 Nov 2003
  • Poruke: 325

SlobaBgd ::Ipak je Corel tata za te stvari. Prvo pomocu Print Foldera (nezavisan program, nema veze sa Corelom) napravis spisak foldera i fajlova sa CD-a, sacuvas kao txt, malo editujes (replace *.mp3 i slicno), i onda uvezes ili pastujes tekst u Corel. Dizajniras omot kako ti se svidi, i to je to.
Mnogo posla, a? Ali da li je neko pogledao kakva su slova na tim omotima koje prave drugi programi? Ceo omot je bitmapa, znaci i slova su bitmapirana, cesto mogu da budu krzava, ako je manji font necitljiva su, imamo problem u broju kolona... A Corelova slova su vektori, i ona velicine 5 pt se jasno vide iako su sitna ali su ostra, a i odredjivanje broja kolona je lako... Ukratko, Corel.


E vala baš tako!
To je najbolje rešenje.

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2005
  • Poruke: 1783

Vech je bila postavljena tema za cdrLabel 7.1 koji je po meni najbolji za tu namenu.

Tema je ovde : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 584 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 5 sakrivenih i 519 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, Acivi, Asparagus, bigfoot, Bozjidar87, C-Gun, Cicumile, Ciri1994, Djokislav, elenemste, ElGenius, Filip1, Flanker-G, Giskard, Gogi_avio, goran.vvv, Imperator_Aleksandr_lll, jalos, Jecmendo, JK, Joint Chief, JOntra, Jose, Laluvr, Mamadu, Marko Marković, marko308, MaschinenPistole, Mig 29, milenko crazy north, Milos ZA, Mis uz pusku, monomah, morava_01, Mrav Obrad, MrG, opt1, ozzy, Pekman, Permaldar, Posmatrac77OKB, precan, Radio operater, Remain, royst33, Semprini, Sir Budimir, Smiljkovich, StankoVrankovic, toni061, tubular, VanZan, vija, VJ, Walkers, XBMC, Zastava, ZlatniRez, Zmajac, zziko