Problem sa My Documents

Problem sa My Documents

offline
  • Pridružio: 05 Jan 2009
  • Poruke: 50

Kada upalim racunar otvori mi se My Documents kako to popraviti?
Molim va pomozite.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Bilo je ovo skoro, pokusaj da nadjes topik pretragom.

Dopuna: 05 Mar 2009 17:32

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Ako je folder My Documents ostao otvoren kada si gasio komp, moguće je da Windows otvara neisključeni folder pri ponovnom paljenju. Pogledaj da li ti je u "Folder Options" (My Documents" -> meni "Tools" -> "Folder Options" -> kartica "View") dečekirana opcija kao na slici. Ako nije, namesti da bude kako prikazuje slika, restartuj komp i vidi ima li promena.

offline
  • Pridružio: 14 Jun 2007
  • Poruke: 62

1. Kliknuti desnom tipkom miša na ikonicu Windows Explorer i odabrati opciju Properties.

2. Pod target upišite (bez navodnika): "C:\WINDOWS\explorer.exe /n,/e,c:\".

3. Klinite na "Apply" i zatim na OK i proces je završen. Ukoliko želite otvoriti D: particiju umesto "/e,C:" upišite "/e,D:".

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Covek NECE da mu se otvara pri startu prozor sam od sebe, dakle to sa windows explorerom ne stima, pogotovo ako neko nema explorer na desku...

Dopuna: 05 Mar 2009 22:05

Evo sta ces da uradis:
1. skini autoruns: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
2. startuj ga, i sacekaj da odradi (u donjem levom uglu pisace ready kad zavrsi)
3. idi na file, save i snimi na desktopu fajl sa ekstenzijom arn

4. zipuj taj fajl i uploaduj ga ovde
5. sacekaj da ga pregledamo, pa cemo ti javiti sta i dalje kako.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3632 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 9 sakrivenih i 3533 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, aleksandar11332, alke12, Antoni S, bankulen, bojan1234, bojank, Boskovic, Brankojle, C-Gun, Cavendish, cenejac111, CikaKURE, Crazzer, darkkran, debeli, Dejan_vw, deLacy, Don, Draganeli, drale12, DrNeoCortex, dushan, Dzoni70, Dzuki, esko_hz, Feller, Glavonja049, gregorxix, Hardenberg, hattori, Jager715510, Jeremiah, Jonbonjovi, Kapetan Hadok, kybonacci, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, M855, MaschinenPistole, MB120mm, Medojed, Mercury, Metanoja, milanstankovic087, milenko crazy north, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, Niki2024, OKT, Oscar2, ozzy, Pale2025, panonski mornar, Papadubi, Pavel Medved, Peruta, PlayerOne, Posmatrac77OKB, raketaš, rakivan, raso76, Regrut Boskica, Remain, Remarqe, repac, rodoljub, samo_srpski, Sevatar, Sharpshooter, ShtagodShtagod, Sirius, skok, skylab1111, Srki98, sslay, sspp, stegonosa, Tas011, vaci, vaso1, vathra, VBoss, VekiJ, Vlada78, Volfero, vuksa72, Wrangler, zule2, 800077