Programi za sredjivanje registry baze.

12

Programi za sredjivanje registry baze.

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

@panther

ako nemas RFA,koristi healer,pravila ih je ista firma.

skoro da nema razlike.

kakav je registry medic ? zasto ga preporucujes ako je slab ?

a da li neko zna da li se mogu brisati oni empty linkovi u reg healer-u...

oni sto ih ima velik broj... znate vec.Ajde da vidimo nekog eksperta za registry.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

advance mode reg healer-a = empty keys,okej ?

mislim na gomile slicnih praznih kljuceva tamo.



offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

e pa nije bas tako,postoji 2400 empty key-eva,a neki programi ih koriste za rad,npr get right.

nisi procitao help u reg healery ?

nije to dzabe advanced mode.

eksperti,javite se.

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 683
  • Gde živiš: Sr. Kamenica

@diamond73
Ne mogu ja da se mesam u ovo, ja sam ipak samo noob. Wink
offtopic

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

Reg Healer te u Expert Mode-u sam vodikroz proces konfiguracije,samo ga prati i neces imati problema.

offline
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 333
  • Gde živiš: KG

Da se nadovezem. Koristim System Mechanics 5.0 i sasvim sam zadovoljan sa njim. Jedino sam izbacio prilikom instalacije neke opcije kao antivirus Panda itd ali ostalo je ok.ima i opciju da eliminise duple fajlove pored ostalog Takodje koristim i Clean Center ful isto je sasvim pouzdan cistac koji ne pravi stetu za razljiku od pojedinih cistaca.

offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

Zasto koristis 5.0 kada je 5.5 puno bolja mada sysmech nije nesto

offline
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 333
  • Gde živiš: KG

Nisam ni znao da je izasao 5.5. Imas li adresu za njega?

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 683
  • Gde živiš: Sr. Kamenica

Kontam, da ne bi popunjavali one njihove formulare, eve ga.
lnk Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Size: 7.5Mb Ver 5.5a Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1266 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 8 sakrivenih i 1174 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AK - 230, Akiro, alternator, Andy, Bane san, bbrasnjo3, Bo96, Bobrock1, bojan313, brandža84, Branke90, cifra, Cirkon, comi_pfc, cyprus, Darth Wader, Deki Duga Devetka, DezurniOperativni, djonsule, Dorcolac, Dovla 1980, Dragon Order, g_g, Gargantua, goran.vvv, gregorxix, Hans Gajger, havoc995, iceburn, Ilija84, Insan, Ir, jon istvan, Jozo74, Kajzer Soze, kalens021, KizJ, Konda, kunktator, littlebunny, luka35, Marko Marković, markolopin, mean_machine, Medojed, mercedesamg, Mercury, miki kv, Mićko, moldway, MrNo, nazgul75, NorthWind, ozzy, Pero, Petar25, Pilence, ping15, Rok A Bit, RommelBL, ruma, S-G, samsung, sekretar, ShtagodShtagod, skvara, smuk, Srki98, Titan, tooljan, troki1971, tubular, vaci, Vanderx, varda, Veless, vidra boy, VNVK, vukovi, wulfy, yufighter, Zastava, Zec