Win Live Messinger blokira

1

Win Live Messinger blokira

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Nervira puno ljudi pomozite. Sad sam pokusao da skinem englesku verziju jer sam imao srpsku mislio sam da ce da radi ali i dalje.
Kad saljem poruku messinger se zamrzne na neko vreme isto i kad primam poruku ceo program se smrzne i pocne da mi seca komp (muzika uglavnom) kako da resim ovo nece ni nov mesinger, skinuo sam malo pre. Sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Jan 2008
  • Poruke: 2167

da nisi ostavio pass na neki od onih sajtova za msn-ove?



offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Napisano: 13 Jun 2009 18:18

Nisam ali mi se basovic1 stalno ukljucuje i trazi Smile Nisam ostavio moj msn izlupao sam nesto cisto da se uverim da je skripta. Sta da radim Sad Da probam sa bratljevim passom i userom pa da vim dal streca?

Dopuna: 13 Jun 2009 18:26

Probao sam i na moj komp sa njegovim nalogom ne streca :sad: Sta da radim ?

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 4759
  • Gde živiš: Niš

Da li je neophodno da se za MSN forwarduje port ?
(ranije je trebalo da se propusti valjda, ne sećam se nisam kod mene podešavao)

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

jesi li bio u ambulanti?
imas verovatno neku zarazu....

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2008
  • Poruke: 2167

oblak ::jesi li bio u ambulanti?
imas verovatno neku zarazu....


sumnjam da ima zarazu jer je rekao da je probao sa bratovljevim i dobro radi...

offline
  • Spy
  • Pridružio: 21 Jul 2007
  • Poruke: 9424
  • Gde živiš: Kako kad

Miki007 ::sumnjam da ima zarazu jer je rekao da je probao sa bratovljevim i dobro radi...

Gresis, ovaj silno gresis Mr. Green , ne da ima zarazu nego ima samo takvu.

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Imao sam 690 virusa sad se oprastam od viste i ubacujem xp. Sa msnom je bio problem u MSN +

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Dok ne ocistis HDD od "zaraze" dzaba ti je i XP.
p.s. Nisu to 600 i nesto virusa..Vec 600 i nesto infekcija koje je tvoj AV prepoznao.

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2008
  • Poruke: 2167

Simke ::Miki007 ::sumnjam da ima zarazu jer je rekao da je probao sa bratovljevim i dobro radi...

Gresis, ovaj silno gresis Mr. Green , ne da ima zarazu nego ima samo takvu.


pa kako onda njegovom bratu radi a njemu ne,i to na istom kompu,ako sam dobro razumeo?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 846 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 12 sakrivenih i 745 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, Asteker, Avalon015, Bobrock1, bokicacar, Bozjidar87, brufen, Cicumile, Clouseau, comi_pfc, Comyymoc, crazydkure, darionis, dejan1972, Deki Duga Devetka, deLacy, Devil city 1989, Dimitrise93, Dorcolac, Dovla, DragoslavS, Dusko_Dugousko, DziadekDzidek, Georgius, GORDI, ibssa, igorkozar83, IpMan, Ivoo, Jeremiah, JOntra, Jozo74, KimiMR, Koplje, Kototamopeva, kreker, laurusri, Linda, luka35, M74AB3, matejman, mačković, mikrimaus, mile.ilic75, milutin134, Mitrast, Mićko, nebkv, Nepopravljivi, Pantelejmon, Pero, pirke96, Pururin, rednap, redstar011, redstar72, Remain, Remarqe, repac, ruma, sap, sasa87, Savantije, singa, skok, Solunac na steroidima, Srki98, starlights, stegonosa, suponik, Tanjagre, TheDictator, tm, tomo2, Trpe Grozni, trutcina, v82, Valter071, Vlada78, vladaa012, Vladimir O., vrgudinac, x011, zdrebac, Zoca, zubri, Zukov, Zvone, 79693