Zanima me kako Microsoft pravi Windows

Zanima me kako Microsoft pravi Windows

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2012
  • Poruke: 758

Zanima me kako Microsoft pravi Windows,mislim preko kojeg programa???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

guta89 ::Zanima me kako Microsoft pravi Windows,mislim preko kojeg programa???


C, C++ ... Koliko ja znam.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2289 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 3 sakrivenih i 2227 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Akiro, ArchaBasha, ArmyBoss, Asparagus, Asteker, b_z_b, bankulen, bestguarder, BORUTUS, CHARLIE JA., cikadeda, Coabelgrade, Colt D, comi991, Dannyboy, DJ Brain(w)rack, djonsule, Djordje29, dolinalima, dule10savic, dulleo, Duschi, Feller, goran.vvv, gorankuba, gost321, ILGromovnik, istina, Ivan Campo, Jeremiah, kalens021, Klonfer83, komenski, koneks, lacko, Lazarus, lcc, marsi, MDrasko, Milan A. Nikolic, miljannis, Mldo, morava_01, mustangkg, OgnjenMitric, pirke96, proka89, Putnik22, Radogost, repac, RVEN 76, ShtagodShtagod, ssekir75, stingD, Velizar Laro, veljko82, vespa nikola, Zmajac, ZZZ