zna li neko gde mogu da skinem direct x 10

2

zna li neko gde mogu da skinem direct x 10

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

@off
Treba tuziti MS za neistine iznete u toj reklami.
Originalan Windows je otporan na viruse, a ja sam Kraljevic Marko.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2219 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 10 sakrivenih i 2134 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4fat, 9191vs, airsuba, Asteker, awathorn, Bubimir, Cicumile, cifra, cikadeda, coaa, DeerHunter, Dogma21, Dorcolac, Dovla 1980, dule10savic, Džekson, esko_hz, Georgius, GveX, ILGromovnik, ivan_8282, Jecmendo, jodzula, JOntra, Kobrim, Koplje, leopard83, leptirleptir, Linda, Litostroton, LostInSpaceandTime, luka35, M74AB3, markolopin, MB120mm, Mcdado, mercedesamg, metallac777, mikrimaus, milenko crazy north, mino bosanac, nebkv, nekdo, nikoladim, nikolapetkovic, nuke92, Panter, pedja2506, pera bager, picknick, proljece, Radoslava, Remarqe, repac, SamoGledam, Savantije, Sevetar, Sirius, skok, skvara, Solunac na steroidima, StankoVrankovic, stegonosa, TheDictator, theNedjeljko, toni061, VekiJ, veljko82, vladaa012, Vladimir O., xAlex2, yip314, ZetaMan, Zmajac, Zvone