3 GB mail - not google

2

3 GB mail - not google

offline
  • mr_W 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 22 Mar 2004
  • Poruke: 835

Dobar je google,
samo bi mu ja dao jos koju godinu da se potpuno razvije i na tom planu (mail-a).



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pheber 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Jun 2003
  • Poruke: 10

yahoo povecao na 250mb, sad videh...



offline
  • Pridružio: 14 Mar 2004
  • Poruke: 1190
  • Gde živiš: Ispod nivoa mora

Ima vec nekih 10 dana...

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Džaba kad ne možeš da pošalješ veću poruku od 10 MB.

Šta im je "google" uradio, panika ih je navatala verujem. Smile

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2003
  • Poruke: 1081
  • Gde živiš: Where to one has lived before

@GoranK
Ja sam pratio pricu od dana kada se Gmail pojavio.
Skoro svi su postavili veci prostor dok su neki, cak, promenili i interface da bi zadrzali korisnike. Sta da se kaze?
Google did it again.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 937 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 4 sakrivenih i 868 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, _Sale, Apok, Asparagus, Avalon015, BB, Bodin86, Cirkon, coaaco, darkojbn, dushan, Folkstar, Frunze, Goxy1, gregorxix, Ivoo, Jomini, Jozo74, kihot, Koplje, lafa008, lcc, Litostroton, ljuba.b, Mamadu, Marko Marković, markolopin, Mcdado, mdp92, mercedesamg, MIKI63, MiroslavD, Mitogna, mnn2, MrNo, nebidrag, nelezele, nemkea71, nenad81, Nikola9223, operniki, Orc, Papadubi, Pururin, raster12, repac, Semberija, ShtagodShtagod, Sirius, skok, Sone0883, stegonosa, tomo2, Tvrtko I, Valter071, vathra, Veber Zoltan, Volkhov-M, Vrač, Wehicle, wulfy, XBMC, ZetaMan, Zoca, zziko