|
Poslao: 29 Jan 2006 20:41
|
offline
- Zeus

- Građanin
- Pridružio: 12 Mar 2005
- Poruke: 277
- Gde živiš: Novi Sad
|
Ne mogu da vjerujem da se neko pali na vojsku i rat.A truba je istrubila svoje .Trebalo je ranije da se misli na kosovo.Sada je već nezavisno.Ali to nije tema .Tematika me uopste ne zanima ali morao sam da kazem koju....
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 29 Jan 2006 23:47
|
offline
- ROCKAMKD
- Počasni građanin
- Pridružio: 07 Jan 2006
- Poruke: 968
- Gde živiš: Skopje
|
Los nick si odbral za nekoj sto ne saka vojska i rat.
Ne e tema kosovo ili kako ste go izgubile, ovde se zdori za hrabrosta i pozrtvuvanosta na momcite od 63 padobranska, potocno, ako dobro svativ, muabetov se pretvori vo raspravija za dizajnerskote sposobnosti na avtorot na sajtot, sto mislam daka kompletno ja promasuva poentata sto saka da vi ja kaze Zagor.
evo, kupite im template :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jan 2006 03:30
|
offline
- Pridružio: 26 Jun 2005
- Poruke: 139
- Gde živiš: Beograd
|
netju vishe da dolazim na ovaj forum nikada u zivotu .
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jan 2006 04:39
|
offline
- ExoduS

- Super građanin
- Pridružio: 25 Mar 2005
- Poruke: 1456
- Gde živiš: Tamo negde
|
LOL. Sto???
Pa sajt ko sajt. Dizajn sajta je meni zadnja stvar sto me zanima. Najbitniji je sadrzaj sajta. Sadrzaj ovog sajta me ne zanima, ali je sajt sasvim solidan i onoga koga ovo zanima zaista moze naci dosta korisnih informacija.
Recimo ovo:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] - OVo je ipak pisao neki amater, posto vec u prvoj recenici ima gresku. 1926 Jugoslavija nije postojala. Ali ako su ostale informacije tacne onda se to moze oprostiti.
Generalno gledano sajt je zaista dobar. TO sto ste vi odma asocirali sajt sa ratom je vas problem.
Citat:U januaru se uvek setim poginulih drugova Saleta, Dejana, Andjela, Djore, Ljubiše, Tekvondoa, Bulsa...
Prolaze godine ali sećanje na njihove podvige i hrabrost ne bledi. Uvek ću ih se i sećati, zbog njih ovaj sajt i postoji, u njihovu čast i kao spomen njihovim žrtvama.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Feb 2006 17:44
|
offline
- Pridružio: 11 Feb 2006
- Poruke: 277
|
Pozdrav svima,ja sam novi clan.Zasto ne objavljujete nesto slika o nasim Specijalnim Jedinicama
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Feb 2006 18:33
|
offline
- ROCKAMKD
- Počasni građanin
- Pridružio: 07 Jan 2006
- Poruke: 968
- Gde živiš: Skopje
|
Pa zoro+ malo bolje razgledaj pa donosi zakljucke, idi vidi tu :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Jul 2006 12:19
|
offline
- Pridružio: 25 Maj 2005
- Poruke: 1308
- Gde živiš: u rovu na prvoj liniji
|
e pa sajt je lepo rascvetao pa ako koga zanma vojna tematika,a mnogi su verujem i zaboravili na njega neka slobodno svarte,moze se svacega procitati i videti
pozdrav
Dopuna: 09 Jul 2006 13:19
ima sve vise i vise clanova pre svega veterana
Dosta zanimljivog stiva,tema i slika
|
|
|
|
|
|
|
|