Veoma dosadan sajt...

2

Veoma dosadan sajt...

offline
  • Gile  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 06 Jun 2006
  • Poruke: 428
  • Gde živiš: 44°44'27.56"N 20°29'51.01"E

ja se opet zajeb** i morao sam Ctrl+Alt+Delete



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Jul 2005
  • Poruke: 724
  • Gde živiš: Novi Sad

Sličan je i: www.ywan.cjb.net... Pa koga zanima, nek pogleda, kratak je.



offline
  • Pridružio: 18 Jun 2006
  • Poruke: 1514
  • Gde živiš: Singidunum

Ali super je, nisam video ovo dosad Very Happy
...istina kad vidis jedan, kao da si ih sve video ;-)

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2006
  • Poruke: 393

ja sam ovo jos davno provalila...i jednom sam se upecala ali vise ne...mislim da ima oko 150 ili tacno 150 prozorcica....
pa ljudi uzivajte u brojanju....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 971 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 6 sakrivenih i 905 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Antoni S, ArmFPGA, Asteker, b_z_b, bakovaca, blankspace, bojan1234, bojcistv, brandža84, Cigi, Cirkon, cuculo, Despot1, Df410, Djota1, doktor097, drimer, dukajov, ElGenius, ikan, Kenanjoz, Koser, kunktator, Langdorf, Lazarus, lima, LostInSpaceandTime, MarkoD, Marky, mačković, Mi lao shu, Milometer, mino bosanac, Nemanja.M, nerislav2025, nisamBot, OKT, Pekman, Peruta, Pilence, PlayerOne, PMsnow, proka89, Pururin, raptorsi, saputnik plavetnila, Sharpshooter, Sićko, Spinosa, stefan95, stegonosa, stokssone, Tas011, TheDictator, tm, ujke, umpah-pah, vlahale, Wehicle, Žrnov