zna li neko sta je ovo?

2

zna li neko sta je ovo?

offline
  • goust  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2005
  • Poruke: 1799

@ CrniGruja

Kao sto sam i rekao:"Morao sam da reinstaliram D-link, da napravim novu konekciju, a naravno, pre toga kompletan scan pc-a"Shocked , a koristim, na ovom forumu dosta hvaljene programe za ciscenje *ovana, koji naravno nisu nista nasli. Manje vise za skeniranje i izgubljeno vreme, medjutim brine me ono: "Phone line is busy", a ja na wirelessu Laughing . Da li je moguce da se pc toliko zablesi, pa da pobrljavi vrstu konekcije? Question



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

goust ::brine me ono: "Phone line is busy", a ja na wirelessu Laughing . Da li je moguce da se pc toliko zablesi, pa da pobrljavi vrstu konekcije? Question
moguce je...

na poslu imam kablovski net, ali i dial-up (koji, naravno, koristim samo za neke specificne potrebe)... e, sad, kad se desi da kabl "posustane", ponekad iskoci onaj prozorcic za konekciju na dial-up... nista strasno...



offline
  • goust  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2005
  • Poruke: 1799

Ako je to istina, mom wireless-u treba onda stvarno dati orden. Punom parom 24h Laughing

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 906 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 8 sakrivenih i 840 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, Asteker, Ben Roj, Blade, blankspace, bojcistv, Boris BM, CHARLIE JA., DaliborVukadinovic, Despot1, Djota1, drimer, dukajov, Dzigy, ElGenius, esx66, Giskard, Goran_, ikan, ivan979, Kenanjoz, kunktator, Langdorf, Lester Freamon, lima, Lj_ubo, luka35, M74AB3, marko.markovic, MarkoD, Marky, mačković, Mi lao shu, Milometer, mkukoleca, Nemanja.M, nerislav2025, nesa1962, OKT, Oscar, Papadubi, Pekman, Peruta, pirke96, PlayerOne, PMsnow, Posmatrac77OKB, Pururin, saputnik plavetnila, Sevetar, Shinobi, stagezin, stefan95, stokssone, Tas011, ujke, vazduh, Wehicle