|
Poslao: 03 Dec 2005 00:09
|
offline
- Senior

- Građanin
- Pridružio: 08 Jul 2005
- Poruke: 56
- Gde živiš: United States of Serbia
|
Molim misljenje o Counter Spy 1.5.77 !
Da li je bolji od Adavare 1.06 ?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 03 Dec 2005 02:13
|
offline
- Bane12

- Super građanin
- Pridružio: 11 Sep 2005
- Poruke: 1282
- Gde živiš: Pa gde i do sada
|
Pa sad ja koristim Ad-AWare, i ok je, Counter Spy mi ima kolega i nezali se pa skini oba dva od viska neboli glava,jedino neznam za Counter Spy dali je free ili ga dobijas kao trial???
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Dec 2005 10:21
|
offline
- Senior

- Građanin
- Pridružio: 08 Jul 2005
- Poruke: 56
- Gde živiš: United States of Serbia
|
Nije free, ali ima mnogo vise mogucnosti, i moze se srediti !
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Dec 2005 12:03
|
offline
- Pridružio: 23 Okt 2005
- Poruke: 57
|
Ili da upotrijebiš dva free koji se zajedno bolje srede i bolje rade.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Dec 2005 13:37
|
offline
- Pridružio: 11 Jun 2005
- Poruke: 75
|
Dugo sam koristio CounterSpy 1.0.29 koji jeste da je iz iste kuhinje kao i MS AntiSpyware ali je bio odlican - pre 1.5 mes. su napravili upgrade u v.1.5 koji mi se nije narocito dopao jer je ono sto Englezi zovu "memory pig"-zato ako imas malo RAM-a nemoj ni da pokusavas.Uzgred,Sunbelt kao vlasnik CounterSpy je pre 2 dana kupio Kerio tako da za sve ljubitelje ovog firewall-a obavestenje da se ipak ne gasi
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Dec 2005 16:35
|
offline
- Dok

- Moderator foruma
- - Dok Milioner -
- - Profesionalni Vanzemaljac -
- Pridružio: 01 Jul 2005
- Poruke: 4703
- Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.
|
COUNTER SPY je po meni ok ali kosta 20 dolara!Dosta je brz i ima dobru detekciju i kad pogledas cene ostalih komercijalnih anti-spyware programa COUNTER SPY je jeftiniji!Koji je bolji,to je vec polemika u cemu je bolji da li u detekciji,trosenju resursa,dizajnu,real-time zastiti ili u ceni i itd?!!
|
|
|
|
|
|
|
|