Counter Spy ? Da ili Ne ?

Counter Spy ? Da ili Ne ?

offline
  • Pridružio: 08 Jul 2005
  • Poruke: 56
  • Gde živiš: United States of Serbia

Molim misljenje o Counter Spy 1.5.77 !
Da li je bolji od Adavare 1.06 ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Sep 2005
  • Poruke: 1282
  • Gde živiš: Pa gde i do sada

Pa sad ja koristim Ad-AWare, i ok je, Counter Spy mi ima kolega i nezali se pa skini oba dva od viska neboli glava,jedino neznam za Counter Spy dali je free ili ga dobijas kao trial???



offline
  • Pridružio: 08 Jul 2005
  • Poruke: 56
  • Gde živiš: United States of Serbia

Nije free, ali ima mnogo vise mogucnosti, i moze se srediti !

offline
  • Pridružio: 23 Okt 2005
  • Poruke: 57

Ili da upotrijebiš dva free koji se zajedno bolje srede i bolje rade.

offline
  • Pridružio: 11 Jun 2005
  • Poruke: 75

Dugo sam koristio CounterSpy 1.0.29 koji jeste da je iz iste kuhinje kao i MS AntiSpyware ali je bio odlican - pre 1.5 mes. su napravili upgrade u v.1.5 koji mi se nije narocito dopao jer je ono sto Englezi zovu "memory pig"-zato ako imas malo RAM-a nemoj ni da pokusavas.Uzgred,Sunbelt kao vlasnik CounterSpy je pre 2 dana kupio Kerio tako da za sve ljubitelje ovog firewall-a obavestenje da se ipak ne gasi

offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

COUNTER SPY je po meni ok ali kosta 20 dolara!Dosta je brz i ima dobru detekciju i kad pogledas cene ostalih komercijalnih anti-spyware programa COUNTER SPY je jeftiniji!Koji je bolji,to je vec polemika u cemu je bolji da li u detekciji,trosenju resursa,dizajnu,real-time zastiti ili u ceni i itd?!!

offline
  • BMW 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 314

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1482 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 1 sakriven i 1466 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, avijacija, Boskovic, cemix, dejanlule72, Diplomac, Faki-Valjevo, istina, kolateralnasteta, Pero, spalev, tomo2, trutcina, vidra1, wolverined4