Niška banja

Niška banja

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2011
  • Poruke: 94

Nedavno sam imao srcani udar, pa sam dobio uput za Nišku banju, pa me zanima zna li neko kakvi su uslovi u banji.
Nisam cuo bas neke pohvalne stvari.
Da li postoji neki program za oporavak ili se sve svodi da sam tamo na broju.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 740 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 6 sakrivenih i 669 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, Alexandar-1973, Apok, blatruc82, BlekMen, bojank, borya90, Boskovic, branko7, C-Gun, damir55555, darionis, Deki Duga Devetka, dragoljub11987, drimer, Electron, g_g, gregorxix, Ivoo, jarovitt, JK, jodzula, JOntra, Jozo74, K-1A, kunktator, Laluvr, laurusri, LjubisaR, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, Macalone, maxim_von_burdengate, menges, milanpb, mile.ilic75, milos97, MK10, mocnijogurt, mrmjtvc, nerislav2025, nobutado, Nomica, nuke92, Paklenica, peradetlić, Pohovani_00, radoznao, repac, rodoljub, sap, sasovsky, Siti2, stefanmpurtic, stokssone, tubular, uruk, vathra, Vilhelmus, voja64, Zastava, Zdilar, zeka013, Zorge, Zrcalo