da li moram da skidam driver za graficku za Mandrake 10.0 ??

da li moram da skidam driver za graficku za Mandrake 10.0 ??

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

Jer ovdje moram da skidam drivere za graficku???/ Ima na njihovom sajtu (nVidia) driver ali ne znam da li da se patim za 8 MB ako vec imaju genericki driveri (i da li sa tim driverima mogu normalon da igram Tux Racera Laughing ??)
Milsim da li su ti genericki drajveri "upotrebljivi" na duge staze ili??? Da bolje pocnem download drivera????
m.p. Da li mi trebaju driveri za maticnu??? A7V8X-X nema nista od egzoticnih mogucnosti osim mreze... Da li i za to da skidam drivere?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Ukoliko imas Community ediciju, u nju nisu ukljuceni 3D drajveri za nVidia i ATi kartice.



offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

community mislim da cu da dobijem... Ok bobby tnx ...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1010 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 2 sakrivenih i 953 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Acivi, ajo baba, amstel2, babaroga, BlekMen, bojank, bojcistv, BORUTUS, ccoogg123, darcaud, Darko8, deimos25, Denaya, Dimitrije Paunovic, Dimitrise93, djboj, doklevise, doktor1964, Dorcolac, dragoljub11987, drimer, GenZee, gomago, Ivica1102, karevski, kikisp, kjkszpj, Koridor, krkalon, MaksicZoran, Marko Marković, mercedesamg, milenko crazy north, milimoj, Misirac, novator, oldtimer, procesor, Romibrat, royst33, ruma, S2M, saputnik plavetnila, Simon simonović, Sir Budimir, Sirius, solic, Stoilkovic, suton, vathra, Vatreni Zmaj, virked, Vlada1389, Webb, šumar bk2