Star Trek

1

Star Trek

Koja od Star Trek serija vam se najvise svidela?

  • Star Trek:TOS
    2% [4]
  • Star Trek:TNG
    22% [30]
  • Star Trek:DS9
    18% [25]
  • Star Trek:Voyager
    23% [32]
  • Enterprise
    33% [45]
  • Ukupno glasova : 136
offline
  • Pridružio: 11 Dec 2004
  • Poruke: 1908
  • Gde živiš: Šid

Zanima me ko jos gleda ovo i kakvi su utisci Question



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

DS9 mi se najvise svidela ^^



offline
  • DJ i voditelj
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 612
  • Gde živiš: SRBIJA, Beograd

Au..bre..teska odluka izmedju Voyagera i TNG....glasao sam za Voyager jer sam je odgledao celu i to u vise navrata, ali i TNG je odlicna i nadam se da cu jednom uspeti da odgledam sve epizode !!! Wink

offline
  • sem 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 6

voyager je zaaaaaaaaaakon!
gledala sam i sve ostalo,ali brate uz kapetanicu nema sssssanse da trepnes ,a kamoli da zaspis-sto mi se zamalo desilo dok sa gledala neke ostale staze

Dopuna: 01 Jul 2005 11:26

by the way zaboravih nesto da vas upitam:
omiljena vrsta vam jeeeeeeeeeeeee?!
je sam veeeeliki fan 8472

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

TNG je moje detinjstvo... Za njih glasam Smile

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2004
  • Poruke: 1908
  • Gde živiš: Šid

Meni je prvi Star Trek film bio First Contact a prva serija DS9 pa sam zato a i zato sto mi se svideo Dominionski rat glasao za DS9.

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

a mene je sramota da priznam ali nisam gledala nijednu Sad

offline
  • Pridružio: 29 Apr 2005
  • Poruke: 515
  • Gde živiš: Beocin

Sto te je sramota da priznas? Pa ja sam gledao samo par epizoda iz onog serijala sa Spockom i par od Voyagera. Pogledaj ako imas vremena, ali nemoj se zaludeti sa tim - upozoren sam da je strasno zarazno (rekao mi je bolesnik od toga)

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2004
  • Poruke: 1908
  • Gde živiš: Šid

Yeap,mnoooogo zarazno...

Nego za one koji su sve gledali imam jedno pitanje:

U jednoj epizodi Star Trek TOS-a neki robot ili vise njih(davno sam to gledao,nesecam se bas najbolje)je zauzeo Enterprise i u jednom trenutku Scotty kaze Kirku da ce se brod raspasti jer jure warp-om 14 ili 11(opet nesecam se),onda u poslednjoj eptzodi TNG-a(to su ona tri svemira...neki paradoks)onaj usr*ni medicinski brod kapetanice Beverly Picard(Crusher) takodje juri warp-om vecim od 10 (mislim da su isli warp-om 13) a nakon svega toga u Voyager-u se ispostavi da je warp 10 najveca brzina,KAKO?

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 929
  • Gde živiš: Nis

Koliko si ti paznje posvetio u gledanju? Tacno je da se u zadnjoj epizodi TNG-ja brod Beverly Picard krece warpom 13, ali da si malo pazljivije gledao video bi da su ta tri svemira ustvari preklapanje tri vremena. Proslost, sadasnjost i buducnost. Ovo je nekih 30 godina u buducnost, tako da ne moze da postoji veci warp od 9.75 u Voyageru jer se Voyager desava mozda nekih 5 do 10 godina najvise posle TNG. Voyager u toku serije skuplja tehnologiju Transwarp pogona koji je brzi od warpa, ali to je vec nesto drugo. Btw zadnja epizoda u TNG se zove All Good Things. Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1360 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 3 sakrivenih i 1332 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, bestguarder, Bobrock1, cifra, Djokislav, FileFinder, GandorCC, Georgius, hyla, jackreacher011011, Koca Popovic, ladro, laki_bb, M1los, Mi lao shu, Milometer, Oscar, Parker, stegonosa, vathra, Volkhov-M, vukdra, W123, zlaya011, zzapNDjuric99