Vicevi [bez komentarisanja!]

818

Vicevi [bez komentarisanja!]

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9687
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18902
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Пита вук црвенкапу: ''Куда идеш'', а она одговара - ''У Азербејџан''.
Вук је запрепашћено пита - ''шта ћеш тамо'', а она одговара: ''Да видим Баку''... Very Happy

offline
  • 5.56  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 494

Mali dragacevac pita oca:"Tata,jel' mogu da gledam televizor"?..."Moze sine,samo ga iskljuci iz struje."

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18902
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Majka ljuta na sina i gunđa: ''Bolje da sam te onda progutala'' Mr. Green

offline
  • 5.56  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 494

Plavusa polaze vozacki i na prakticnom delu voznje padne.Pita komisiju:"Gde sam pogresila",a oni ce:"Na kruznom toku".Na to ce plavusa:""Pa kako,na znaku je lepo pisalo da imam pravo na 30 krugova"..

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18902
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Објаснили Ђетићу са Цетиња да мора мало око ђевојке и да буде романтичан ако мисли да је повали. Разумео он поруку и кренуо у акцију:
''Маро, виђе ли онај мјесец?'', а Мара одговара сва устрептала: ''Виђу, виђу, Зарија...''.
''А виђе ли оне звијезде?''. Мара ће исто - ''Виђу Зарија...''.
На то ће Зарија: ''Е, доста романтике, ајд скидај гаће...''

offline
  • bibliotekar u penziji
  • Pridružio: 19 Jul 2013
  • Poruke: 641
  • Gde živiš: ZR

Лала у робној кући, на конфекцији, тражи кошуљу боје јоргована.
Показују му разне нијансе љубичасте, није то.
Узмували се продавци, али агонија је трајала све док захтевни купац не показа на једну, снежно белу кошуљу!
"Канда нисте чули за бели јоргован?"

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18902
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Пацијент: ''Докторе, мене су довели код вас само зато што волим палачинке.''
Доктор: ''Свашта! И ја волим палачинке, шта је у томе лоше?''
Пацијент (обрадован): ''Заиста! Будите онда мој гост! Имам пун ормар палачинки...''

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9687
  • Gde živiš: ovalni kabinet

offline
  • 5.56  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 494

Pandurima komandir objasnjava mogucnosti novih digitalnih satova koje su zaduzili i jos kaze da mogu sa njma i da se tusiraju.Pred kraj upita podredjene ima li ko sta da pita,javi se jedan.."A na koje dugme se pusta voda"?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 659 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 8 sakrivenih i 602 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: arsa, Bane san, BrcakRS, Bubimir, celt, Chainsaw, Cigi, dearg, dekan.m, drimer, dusanobr, GT, ikan, Jonbonjovi, kib, king011, Kolimator, KUZMAR, lacko, laurusri, leopard83, ljuba.b, mack8, Magistar78, Marky, mean_machine, mikrimaus, milan.tatanac1, Miler88, Milometer, nekdo, nenad81, Papadubi, Radoslava, Rebel Frank, Recce, redstar011, Risbo_Boris, Seeker, smuk, Snorks, sspp, stingD, Vanderx, vathra, vlahale, xAlex2, yip314, zil10