|
Poslao: 28 Feb 2008 14:50
|
offline
- mystic5

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 19 Feb 2008
- Poruke: 9
- Gde živiš: beograd
|
zna li neko nekog ko mozda daje casove arhicad-a?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2008 15:42
|
offline
- Pridružio: 25 Apr 2006
- Poruke: 70
|
mystic5 ::zna li neko nekog ko mozda daje casove arhicad-a?
Probaj ovako nesto... ako se ne snadjes s casovima
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
... ili jos bolje
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Jun 2008 18:58
|
offline
- masteruniverzal

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 17 Jun 2008
- Poruke: 14
- Gde živiš: Uzicka republika
|
radim u archicad-u
naucio sam iz knjiga o archicad-u
probajte da nabavite knjigu archicad 7, 9 , 10
zatim ostalo od kolega , a i dosta sam
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Jun 2008 19:37
|
offline
- lnenad

- Stručni saradnik
Web
- Pridružio: 16 Jan 2007
- Poruke: 2860
- Gde živiš: Bijeljina
|
Kod mene je otac, sa malim znanjem engleskog (ja mu prevodio), naucio uveliko rad sa archicadom (2 godine) bez ikakvih knjiga, i pravi umjetnicka djela sa njim
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Jun 2008 20:09
|
offline
- Igrutinovic

- Ugledni građanin
- Pridružio: 12 Apr 2008
- Poruke: 452
|
Ja sam jos pocetnik. Raspitaj se po bg-u. Postoje predavanja o Arhicadu.Potrazi na internetu mozda postoje tutorijali.
Ja sam narucio besplatno cd i cd-key sve legalno od ljudi koji se bave arhitekturom. Mislim da uz vrlo malo poznavanje engleskog i upornst moze da se savlada.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Jun 2008 15:54
|
offline
- Max Power

- Građanin
- Pridružio: 26 Jun 2008
- Poruke: 59
- Gde živiš: Podgorica
|
ArchiCAD cesh savladati brzo ako uzmesh da radishe nehsto na njemu...skinesh par tutorijala....zadash sebi zadatak!!! posticesh DOSTA...
Dopuna: 28 Jun 2008 15:54
p.s. zanima me ima li ko kave biblioteke za archicad...da je raspolozen za tramup =)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jul 2008 11:03
|
offline
- hajzla
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 24 Jul 2008
- Poruke: 14
|
mystic5 ::zna li neko nekog ko mozda daje casove arhicad-a?
Pogledaj u Školi računara Omega 011 30 34 353 ili [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]. Za pomoc može i mail [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 24 Jul 2008 10:58
mystic5 ::zna li neko nekog ko mozda daje casove arhicad-a?
Pogledaj u Školi računara Omega 011 30 34 353 ili [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]. Za pomoc može i mail [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 24 Jul 2008 11:03
[quote
p.s. zanima me ima li ko kave biblioteke za archicad...da je raspolozen za tramup =) [/quote]
Pogledaj forume:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|