Nekopntrolisano otvaranje internet explorera

Nekopntrolisano otvaranje internet explorera

offline
  • zend  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 22 Okt 2009
  • Poruke: 900
  • Gde živiš: Pancevo

Sinoc sam sredio sistem instalirao sp2 i sve normalno stavio zastitu anti virus avast updetovao ga, comodo firewall, ad aware od programa sta sam instalirao standardno zip, winr... notpade++ i adoe softwere cs4, pretrazivac crome....
Problem je sto mi se nekontrolisano otvara IE vise stranica u isto vreme tipa travian i jos neke gluposti.... skenirao racunar i dalje isto.... ne mogu da radim nista skoro na kompu kako da uklonim to???



offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Mada, mislim da to nema veze sa malwerom, to su samo reklame.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 943 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 1 sakriven i 929 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, Bokiboks, djordjemiklusev, DuškoMraz, Motocar, Saša31LPB, Shilok, stibium51, vukajlo71, wolverined4, Zastava, Zdenko, zljubomir