Kako podesiti avast! skener da automatski radi repair/move?

Kako podesiti avast! skener da automatski radi repair/move?

offline
  • Pridružio: 04 Okt 2009
  • Poruke: 41

Može li se Avast naštimat da prilikom skeniranja ne izbaci prozor da je pronašao virus nego da on u pozadini odradi repair ili premještanje u kovčeg.Znači, mislim na skener a ne na guard. Zadnji puta kada sam skenirao kompjuter morao sam ga nadgledat tri sata, a zato nemam vremena.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • diarno  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 15 Jun 2007
  • Poruke: 5572

Kod free verzije avasta to nije moguce

Moguce je kod Paid verzije..Kod free verzije mozes da stikliras Don't show again i da stikliras No action.Kad se zavrsi sken dobices rezultate skeniranja i tad mislim da mozes da izaberes sta ces da radis sa detektovanim fajlovima...

Dok kod verzije 5(beta 3 trenutno) ce postostojati i kod free verzije opcija da odredis akciju za detektovane fajlove i nece vise biti tok dosadnog pop-up prozora vec ce u desnom uglu monitora pored sata iskakati mali prozorcic koji ce da te obavestava o uklonjenom malware-u...



offline
  • Pridružio: 04 Okt 2009
  • Poruke: 41

A može li to kod pro verzije, pošto je kod mene profesional verzija???

offline
  • diarno  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 15 Jun 2007
  • Poruke: 5572

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ne koristim tu verziju tako da ne mogu tacno da te uputim gde se u Enhanced UI-ju nalaze podesavanja za to sto ti treba.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 733 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 8 sakrivenih i 697 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Andy, Borski1977, Botovac, darkojbn, dexteroza, DH, DonRumataEstorski, Dukelander, hellenic, hyla, Iskander, kinderpingvin, kybonacci, m94j, marsi, Miler88, Obrenovic, Otto Grunf, rednap, redstar011, scimitar19, tomo2, Tumansky, vazduh, Zastava, zzapNDjuric99, šumar bk2