spyware guard 2008 problem

spyware guard 2008 problem

offline
  • olesja 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 04 Jul 2008
  • Poruke: 24

Dali moze neko da mi kaze kako da obrisem ovaj program posto mi non-stop iskace da hocu da poludim? Neko mi je instalirao i sada nemogu u opste da ga obrisem, kao da je virus!!! Probala sam na vise nacina i bezuspesno!



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 947 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 8 sakrivenih i 851 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, aleph_one, aramis s, awathorn, BlackTower, blankspace, bojan_t, bojank, braca57, Car89, cavke, cojapop, cvrle312, darkkran, delboy, dmitarche, dolinalima, Dovla, dusanobr, Dusko_Dugousko, esx66, Hans Gajger, ivan_8282, Ivica1102, jeen yuhs, JOntra, K-1A, Kapetan Hadok, Kenanjoz, Kobrim, Koplje, Krin, Kruger, Laluvr, laurusri, Lieutenant, Litostroton, LostInSpaceandTime, LUDI, Magarac, Manjane, Marko Marković, Medojed, mercedesamg, Miki 24pbr, Milometer, Moldovan, moldway, mrkanidja, nobutado, oldtimer, Oscar2, Otto Grunf, ozzy, PlayerOne, RD84, SamoGledam, Seeker, Sevatar, Sevetar, shadow200, shaja1, shone34, Sirius, sistem22, skok, skvara, sspp, Stanislav1970, suton, Tafocus, Tvrtko I, ulogovan, UncleSAM, Username1000, vathra, Veless, veljko82, veljkovicdani, vjetar, Vozd0714, W123, Zec, ZetaMan, ZlatniRez, Zoca, Zrcalo, 787