|
Poslao: 06 Jun 2005 08:25
|
offline
- Pridružio: 29 Maj 2005
- Poruke: 165
- Gde živiš: Leskovac
|
Da li neko ima da mi da onaj zvuk smeha kao u homoristicnim serijama?
Ako neko ima, neka se javi na PM, a ako niko nema neka mi onda neko kaze gde to da skinem?
Unapred hvala.
Dopuna: 06 Jun 2005 9:25
Pa nemoguce da niko ne zna gde to mogu da nabavim.
Ako neko zna, neka kaze.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 06 Jun 2005 10:35
|
offline
- Bojan

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 13 Nov 2003
- Poruke: 11059
- Gde živiš: Novi Sad
|
Trazio sam i ja to ali nisam nazalost nasao. Meni bi to takodje koristilo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Jun 2005 14:41
|
offline
- Pridružio: 10 Jan 2005
- Poruke: 278
- Gde živiš: Subotica
|
Ja mislim da to jos uvek mogu da nabavim, ajde sacekajte jedno 2 dana pa cu verovatno postovati negde.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Jun 2005 14:55
|
offline
- bobby

- Administrator
- Pridružio: 04 Sep 2003
- Poruke: 24135
- Gde živiš: Wien
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Jun 2005 11:11
|
offline
- Pridružio: 29 Maj 2005
- Poruke: 165
- Gde živiš: Leskovac
|
Bobby, hvala ti za link, ali mi nije mnogo pomogao. Nasao sam neke zvucne zapise smeha, ali sve nesto bezveze, a ja sam mislio na onaj pravi smeh (kao iz publike) koji se primenjuje u humoristickim serijama.
Pozdrav.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Jun 2005 15:21
|
offline
- Pridružio: 21 Jan 2004
- Poruke: 416
- Gde živiš: Indjija
|
Ja mislim da imam to na nekom disku (koristio sam to kada sam montirao sebi nesto...) ... Stavljam veceras link ako pronadjem !
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Jun 2005 12:45
|
offline
- Pridružio: 29 Maj 2005
- Poruke: 165
- Gde živiš: Leskovac
|
E ajde, molim te, ako nadjes postavi link, ili da se nekako dogovorimo da
mi posaljes (ako je male velicine)
Unapred hvala.
Dopuna: 12 Jun 2005 13:45
Sta bi sa linkom, master?
Jesi nasao?
Pozdrav.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Jun 2005 14:01
|
offline
- Pridružio: 21 Jan 2004
- Poruke: 416
- Gde živiš: Indjija
|
Evo linka : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Pored smeha iz serija imas jos mnogo drugih smehova ... Skini pogledaj sta ti treba ...
!!! NAPOMENA !!! <Link ka fajlu ce ostati samo 3 dana zbog postavljanja novog sajta>
Exclusive Dobrodosao na Mycity forum
Pozdrav
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Jun 2005 22:00
|
offline
- Pridružio: 29 Maj 2005
- Poruke: 165
- Gde živiš: Leskovac
|
Pozdrav, master
Imam problema prilikom download-ovanja fajla.
Naime, pocne da skida fajl, i kad dodjr do 1.13 of 2.12 MB - stane proces i tako stoji u meto ma koliko ja cekao. Pokusao sam da prekinem proces, pa ponovo iz octka, ali nista. Pa molio bih te da pogledas sta to nije u redu pre isteka tih 3 dana jer mi je jako bitno.
Unapred hvala.
|
|
|
|
|
|
|
|