Nekoliko problemcica posle instaliranja drajvera.

Nekoliko problemcica posle instaliranja drajvera.

offline
  • Mladen Lukić
  • Pridružio: 02 Apr 2009
  • Poruke: 1450
  • Gde živiš: Arilje

Posle instaliranja novog drajvera za graficku ATI Radeon HD 2600 XT, mis kad dodje do leve strane ekrana izgubi se, Taskbar i prozorcici nisu providni, na chatu na FB nikad nece da mi otkuca prvo slovo iz prvog puta. Neko resenje? Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Uključi Windows Aero temu.



offline
  • Mladen Lukić
  • Pridružio: 02 Apr 2009
  • Poruke: 1450
  • Gde živiš: Arilje

To je vec bilo uradjeno, nisam bas toliko glup Mr. Green , ali je ostalo sivo, e da, kad predjem misem preko pokrenutih programa nece da mi pokaze kako izgleda njihov prozorcic, nego samo naziv. GUZ - Glavom U Zid

offline
  • PC,Satelitski serviser
  • Pridružio: 20 Okt 2010
  • Poruke: 1403
  • Gde živiš: Gde me vetar nosi...;)

A koji Win 7 imas tacno?Verzija?Siguran si da su ti to zadnji drajveri za graficku?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1728 korisnika na forumu :: 130 registrovanih, 7 sakrivenih i 1591 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, airsuba, Apok, Asteker, b_z_b, bbrasnjo3, bigbear, blejač, Bojan85, bojan_t, bojank, Boris.A, BOXRR, Bozjidar87, bozomotika, branko7, burevesnik, Buzdovan, cenejac111, CHARLIE JA., Cirkon, cvrle312, darkojbn, debeli, dekiau, deLacy, Dimitrise93, Djokislav, Djuza, DM1994, doktor097, Dorcolac, Dovla 1980, Dragon Order, dule10savic, dulleo, Dzoni2412, Džekson, g_g, Georgius, Goksi95, Goxy1, gregorxix, iceburn, IQ116, Istman, Jager715510, jalos, jarovitt, Jeremiah, Jeremija98, Joint Chief, K a s p e r, Kajzer Soze, Korle, Koser, Kriglord, Kruger, Krusarac, kunktator, kybonacci, Lance Guest, lanishtefm, liki83, LostInSpaceandTime, m94j, Macalone, Marko Marković, marko308, mauglibn, mercedesamg, Metanoja, mile.ilic75, milenko crazy north, MILO-VAN, Moldovan, N.e.m.a.nj.a., Nepopravljivi, Nikola9223, Nikoletina Bursac, nixos, nuki1234, oganj123, OgnjenMitric, Opeshek, opt1, Orc, orjen, ozzy, peho_atropin, proka89, Pv123, Radio operater, Ray1973, Redred, Remain, repac, royst33, ruma, Rupert, s0ne, Sharpshooter, Sirius, skok, skvara, Sone0883, Stevan Visoki, tanakadzo, Tas011, theNedjeljko, Tihi86, TRAVUNIJA, Tribal, Troja, Tvrtko I, ulogovan, vaci, VanZan, Velizar Laro, vidra1, VJ, Vladoj, vpetrovic, vzd1389, Wehicle, XBMC, zeka013, zemljanin, Zoran1959, Žoržo