Da li je neko igrao društvenu igru "OSVAJAČ" ?

Da li je neko igrao društvenu igru "OSVAJAČ" ?

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2015
  • Poruke: 1

Pre par dana sam dobio ovu igru , i deluje mi zanimljivo ali nisam siguran da li sam dobro shvatio neka pravila.

Da li je neko ovo već igrao pa da mogu da mu postavim par pitanja ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Sep 2015
  • Poruke: 104

jel igrica kao riziko?



offline
  • Istrazivanje Windowsa
  • Pridružio: 12 Jul 2012
  • Poruke: 1023

Ako si dobio tu igru sa kutijom verovatno tamo i imas papir sa uputstvima kako se igra. Ako bas nemas papir ,ne znas da igras i ako je igrica u pitanju Riziko (sa tenkicima,karticama) onda bih ti i mogao pomoci.

offline
  • PHP developer
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 3760
  • Gde živiš: 127.0.0.1

Osvajac je u sustini Riziko, samo ih je izgleda neko klepio po usima (ili pripretio istim) da ne smeju da koriste zasticenu robnu marku - a ime Riziko to jeste. Sve je isto osim imena - kao i sa Detektiv (Cluedo) i jos par "inkarnacija".

offline
  • Pridružio: 29 Sep 2015
  • Poruke: 104

znaci potpuno je svejedno koju od dve igre igras i realno ako si bolji u osvajacu bolji si u riziku? a da pitam jos nesto koliko traje partija rizika otprilike znam da ne moze tacno da znam ali eto neka procena?

offline
  • Istrazivanje Windowsa
  • Pridružio: 12 Jul 2012
  • Poruke: 1023

Sve zavisi, ako igras po pravilima 100% onda ce igra trajati dosta i kako ide osvajanje teritorije,itd. I zavisi koliko je igraca. Veoma je zanimljiva igra kad se dobijaju kartice i menjaju za tenkice,itd.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4424 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 2 sakrivenih i 4379 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Avalon015, bakovaca, Batko.VD.65, branko87, BUDDAR70, bunker, Coficab, Comyymoc, darkojovxp, djboj, djonsule, Dovla, GveX, KizJ, Komentator, Lance Guest, larix, LeGrandCharles, Milometer, minke, Mirage 2000N, morava_01, nebidrag, Nele79, nenad81, Opeshek, Paklenica, pein, Pekman, picknick, Prečanin30, Remain, royst33, ruma, vukovi, x011, XBMC, zemljanin, zlaya011