Misljenje o FONu, anketa

Misljenje o FONu, anketa

offline
  • Pridružio: 12 Jul 2012
  • Poruke: 1

Molim studente da mi popune anketu. Potrebno mi je za diplomski rad.
Tema je "Misljenje studentat ostalih fakulteta o FONu".
Hvala

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3419 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 7 sakrivenih i 3332 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amonsrb, Asparagus, bato_banjaluka, bavar357, bestguarder, bufanje, BWG, Cicumile, cikadeda, Cirkon, comi991, Czrweni, Daba75, dejankm, Denaya, Dimitrise93, dinamik, djile1, dmrdc, Dorcolac, dragoljub11987, dusan.l, Faki-Valjevo, Flanker-G, Georgius, goran.vvv, Great White, gregorxix, HrcAk47, igorkozar83, istina, Ivoo, jalos, Jester, Jomini, K2, kalens021, kikisp, Kriglord, Lazur_01, leopard83, leptirleptir, louderik, luka35, M74AB3, medaTT, mgolub, Mickey12345, mikrimaus, milivoje_vatrogasac, MiloradKomadic, mladen.zovko, oldtimer, Otto Grunf, Petar888, Petarvu, ping15, Qvazimodo, repac, sasics, sevenino, Sharpshooter, shiro, Simonsen23, spikespiegel832, Srky Boy, stegonosa, Stoilkovic, Tas011, Tumansky, Tvrtko I, vlada035, Vlada1389, Vlajman1957, wolf431, zax22r, zivojin32, ZlatniRez, zlaya011, zule2