• Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Kup UEFA: Partizan - Dinamo 3:1

Fudbaleri Partizana uspeli su da posle 0:1 na poluvremenu, preokrenu rezultat utakmice 1. kola Kupa UEFA protiv Dinama iz Bukurešta i na kraju trijumfuju sa 3:1

Strelci su bili Ivan Tomić u 53. minutu, Pjer Boja u 54. i Nenad Brnović u 85. minutu. Gol za Dinamo postigao je Dančulesku u 23. minutu.

Utakmici je prisustvovalo oko 14000 gledalaca, uklučujući i 50 rumunskih navijača.

Sastav:
Kralj – Ćirković, Mirković, Đorđević, Emeghara – Vukčević, Nađ, Ćirić, Tomić, Ilić - Boja.

Da napomenem jos da je Ivan Tomic promasio penal i da su pogodjene 2 stative tako da su Rumuni jos dobro prosli. Da ne spominjem penale sto sudija nije svirao za nas.

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Mar 2004
  • Poruke: 404
  • Gde živiš: Srbija, Beograd

Eh Bojane, pa nemoj tako. Zar je trebao da vam svira 5 penala, i onaj jedan je mnogo. Mislim, navijam ja za partizan kad igra u Evropi, ali sami su krivi za prvi pogodak, kao da su odbranu pripremali u Crvenoj Zvezdi, pa su na kraju i dobro prosli sa dva brza gola na pocetku drugog poluvremena. Naravno, sansi je bilo na pretek, ali ocigledno da nasi ne znaju da daju gol, pa to ti je.

offline

Sto su dobro prosli sa dva brza gola, pa to je samo rezultat igre i zelje za golom. Moram priznati da nisam ocekivao takvu igru, pozitivno sam iznenadjem. Sto si tice golova to si apsolutno u pravu, dati gol za nase je prava umetnost.

offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

Dobro je da odu dalje, da se ti jadni bodovi prikupljaju za rejting domaćeg fudbala u Evropi.

offline

Zavrsena je i revans utakmica u Rumuniji i rezultat je 0:0 i Partizan se uspeo plasirati u ligu Kupa Uefa i sutra ceka izvlacenje grupa.

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 1230 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 7 sakrivenih i 1183 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Apok, bokisha253, bolenbgd, cenejac111, crnitrn, deLacy, DonRumataEstorski, dragoljub11987, Gall, Goran 0000, hyla, jackreacher011011, janbo, Joco Skljoco, Kubovac, laurusri, Leonov, Lošmi, mercedesamg, milutin134, MrNo, NoOneEver Dreams, operniki, opt1, Oscar, panonski mornar, pein, procesor, raptorsi, Ripanjac, sasa87, Srle993, tubular, Tvrtko I, Valter071, xpforswodniw, šumar bk2, žeks62, 125