|
Poslao: 26 Jun 2010 23:04
|
offline
- Pridružio: 19 Nov 2009
- Poruke: 209
|
NAime imam pomenuti, laptop, i nekad mi se desi sledeci problem [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] , [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ,mozda jednom u 5 dana, kojeg resavam tako sto malo pomjerim display,kao sto je i prikazano na slici. Mene zanima do cega je to, i sta bi moglo biti u pitanju, temperature su dobre ti negdje oko 50ak stepeni.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 26 Jun 2010 23:17
|
offline
- Ričard

- Lavlje srce
- Supermoderator
- Zver!
- Electro maintenance engineer
- Pridružio: 28 Nov 2006
- Poruke: 13745
- Gde živiš: Vršac
|
Da li je to nov laptop, pod garancijom? Ako jeste pravac servis.
Meni ovo najviše liči na problem sa flat kablom, slično se ponašao ekran na mom prastarom Vega+ laptopu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Jul 2010 13:13
|
offline
- Pridružio: 19 Nov 2009
- Poruke: 209
|
Napisano: 26 Jun 2010 23:23
Pa nije nov jbg, istekla garancija skoro. I ja sam pretpostavlj'o da je flet kabal, jer se i grije u dnu ekrana izmedju 2 sarke, vjerovatno tuda prolazi kabal.Ali opet valjda su o tome razmisljali,meni ne smeta ovo nego eto da se ne pogorsa stanje da ga ne budem mogao vratiti u normalu
Dopuna: 03 Jul 2010 13:13
Mene zanima, kakva je procedura za uslugu asus pick-up & return (u sklopu garancije). Koliko je to sigurno, da ne dam laptop kurirskoj sluzbi a oni ga manu ili nesto drugo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Jul 2010 14:17
|
offline
- dekao

- Moderator foruma
- Dejan Trajković
- Realist painter
- Pridružio: 06 Apr 2006
- Poruke: 3645
- Gde živiš: Somewhere in time
|
Ja sam slao MSI preko kurirske službe u sklopu pick-up and return usluge i sve je prošlo u najboljem redu. Samo obrati pažnju kad preuzimaš laptop od njih, tj. odmah ga tu na licu mesta otvori i pregledaj da ga nisu oštetili prilikom transporta.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Jul 2010 12:40
|
offline
- Pridružio: 19 Nov 2009
- Poruke: 209
|
Napisano: 03 Jul 2010 14:24
Znas sta me zanima, dobijes li potvrdu od servisa kakvu da je laptop primljen na servis, i sta dobijes od papira , nesto mi ovo rizicno sve
Dopuna: 28 Jul 2010 12:40
Prije neki dan je stigao laptop, sve je ok, napravili su , flat cable je bio u pitanju
|
|
|
|
|
|