Asus N50Vn Screen Problem

Asus N50Vn Screen Problem

offline
  • Pridružio: 19 Nov 2009
  • Poruke: 209

NAime imam pomenuti, laptop, i nekad mi se desi sledeci problem [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] , [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ,mozda jednom u 5 dana, kojeg resavam tako sto malo pomjerim display,kao sto je i prikazano na slici. Mene zanima do cega je to, i sta bi moglo biti u pitanju, temperature su dobre ti negdje oko 50ak stepeni.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Da li je to nov laptop, pod garancijom? Ako jeste pravac servis.

Meni ovo najviše liči na problem sa flat kablom, slično se ponašao ekran na mom prastarom Vega+ laptopu.



offline
  • Pridružio: 19 Nov 2009
  • Poruke: 209

Napisano: 26 Jun 2010 23:23

Pa nije nov jbg, istekla garancija skoro. I ja sam pretpostavlj'o da je flet kabal, jer se i grije u dnu ekrana izmedju 2 sarke, vjerovatno tuda prolazi kabal.Ali opet valjda su o tome razmisljali,meni ne smeta ovo nego eto da se ne pogorsa stanje da ga ne budem mogao vratiti u normalu Very Happy

Dopuna: 03 Jul 2010 13:13

Mene zanima, kakva je procedura za uslugu asus pick-up & return (u sklopu garancije). Koliko je to sigurno, da ne dam laptop kurirskoj sluzbi a oni ga manu ili nesto drugo.

offline
  • dekao  Male
  • Moderator foruma
  • Dejan Trajković
  • Realist painter
  • Pridružio: 06 Apr 2006
  • Poruke: 3645
  • Gde živiš: Somewhere in time

Ja sam slao MSI preko kurirske službe u sklopu pick-up and return usluge i sve je prošlo u najboljem redu. Samo obrati pažnju kad preuzimaš laptop od njih, tj. odmah ga tu na licu mesta otvori i pregledaj da ga nisu oštetili prilikom transporta.

offline
  • Pridružio: 19 Nov 2009
  • Poruke: 209

Napisano: 03 Jul 2010 14:24

Znas sta me zanima, dobijes li potvrdu od servisa kakvu da je laptop primljen na servis, i sta dobijes od papira , nesto mi ovo rizicno sve

Dopuna: 28 Jul 2010 12:40

Prije neki dan je stigao laptop, sve je ok, napravili su , flat cable je bio u pitanju Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 875 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 1 sakriven i 858 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, DonRumataEstorski, goran.vvv, hyla, Karaula, Leonov, Mane88, nemkea71, NorthWind, Otto Grunf, pirke96, redstar72, Steeeefan, tooooom, Trimi68, ulogovan