|
Poslao: 30 Avg 2013 16:53
|
offline
- Pridružio: 08 Nov 2007
- Poruke: 129
- Gde živiš: U Medjuvremenu
|
Dobio sam na poklon hp nc 6320 bas fin racunar.. Naime ja sam startovao notebook i radio je jedno vreme ja sam ga ugasio ,i vishe ne moze da se upali.. Kad pritisnem dugme za paljenje samo lampica ona od struje zablinka i nece da se upali... Probao sam sa ramom,baterijom,hdd-om i baterijom od bios-a ali nista do cega je ako se nekom slicno desilo neka me nauci sta da radim??????
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 06 Sep 2013 19:26
|
offline
- Dok

- Moderator foruma
- - Dok Milioner -
- - Profesionalni Vanzemaljac -
- Pridružio: 01 Jul 2005
- Poruke: 4703
- Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.
|
Jel`isti slucaj kada je prikljucen punjac i bez njega?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Sep 2013 12:38
|
offline
- Dok

- Moderator foruma
- - Dok Milioner -
- - Profesionalni Vanzemaljac -
- Pridružio: 01 Jul 2005
- Poruke: 4703
- Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.
|
Da ti ne bih postavljao 10 pitanja,procitaj ovo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Sep 2013 16:44
|
offline
- Pridružio: 08 Nov 2007
- Poruke: 129
- Gde živiš: U Medjuvremenu
|
Probao sam skoro sve.. samo je do ploce ili graficke!!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Sep 2013 18:30
|
offline
- pcelica.m

- Ugledni građanin
- Pridružio: 09 Maj 2013
- Poruke: 329
- Gde živiš: Beograd
|
Moj drug je imao isti problem, sa čini mi se istim lapom, u svakom slučaju je bio HP, nosio ga u trista servisa i na kraju su mu rekli da je do matične ploče koja se ne isplati da je popravlja jer će opet crći isto tako, tako da ako možeš bolje ga prodaj nekom servisu i ne muči se.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Sep 2013 18:51
|
rip
- argus

- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 27 Apr 2008
- Poruke: 9160
- Gde živiš: Prokuplje
|
bihorac_anel ::Probao sam skoro sve.. samo je do ploce ili graficke!!!
Jesi probao drugi punjac?
Punjac mora da bude originalan evo zasto. Postoje tri pina, iglica unutar konektora je ID pin sa +14V bez kojeg se HP laptopovi ne mogu upaliti ili zna da zeza, da ima tikove.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Sep 2013 23:19
|
offline
- Pridružio: 08 Nov 2007
- Poruke: 129
- Gde živiš: U Medjuvremenu
|
Nisam probao dr punjuac.. a original je od njega pnjac.. moram videti dr punjac.. on je upalio jedno dva puta i radio ja sa njim al sad nista..
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Sep 2013 23:24
|
offline
- Pridružio: 08 Nov 2007
- Poruke: 129
- Gde živiš: U Medjuvremenu
|
E sad lampice svetle isto kao sa i bez punjaca.. zatrepcu na sec i nista a možda je baterija prazna
|
|
|
|
|
|