Drajveri za graficku kartu 6200 za Mandrivu 2006

Drajveri za graficku kartu 6200 za Mandrivu 2006

offline
  • lemiar 
  • Nepismeni građanin
  • Pridružio: 23 Jun 2006
  • Poruke: 94

Kao sto u naslovu kaze da li neko zna gde mogu da skinem drajvere
za pomenutu graficku.

Unapred hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Sta je to 6200? ATI? NVidia? Nešto drugo? Molim te daj ceo naziv graficke.



offline
  • Pridružio: 02 Apr 2005
  • Poruke: 1516
  • Gde živiš: # :(){ :|:& };:

ma nvidia je..
trebalo bi da mandriva u svom izgovoru za package manager ima nvidia-drivers paket koji je ujedno ono shto ti treba..

offline
  • Pridružio: 09 Jun 2006
  • Poruke: 157

Neka skine zvanične drivere sa nvidia.
A ako nezna instalirati neka se javi pa da mu pomognemo!!

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Nema tu nauke, samo prethodno treba instalirati i kernel-source

drajver se instalira bez pokrenutog X-a, ima na ovom forumu dosta ponavljanja o tome...

offline
  • lemiar 
  • Nepismeni građanin
  • Pridružio: 23 Jun 2006
  • Poruke: 94

Ljudi kada pomerim misa pomeram i sliku koja je prevelika, a sto se tice drajvera u osnovnom paketu ima za 6800 i jos neke ali ja sam stavijo da odabere koje on hoce odnosno Nvidja.


PS ja sam pocetnik i neznam da instaliram "kernel-source" pa ako moze pomoc oko instalacije tih stvari

Unapred hvala

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

O instalaciji NVidia drajvera za Linux smo vec pricali. Koristi pretragu. Lock.

19 Feb 2007 14:00 bocke Zaključavanje topica Razlog: Vec je postavljeno ranije
- vec smo pricali o instalaciji NVidijinih drajvera. To je genericki drajver za sve GF bazirane kartice. Koristi pretragu :arrow: http://www.mycity.co.yu/search.php .
 
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8530 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 7 sakrivenih i 8449 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, aleph_one, Asparagus, Avalon015, bankulen, Belac91, BojanB93, bojcistv, boracbl1389, bpvl, brandža84, brufen, Bubimir, C-Gun, celt, Chainsaw, Ciri1994, comi_pfc, Daba75, deLacy, Despot Đurađ, Dimitrise93, Djota1, doktor097, Electron, Flanker-G, Foxdie, g_g, HawX, Istman, Ivoo, joca83, Jozo74, komsija1, Kotarle, ladro, LostInSpaceandTime, Lošmi, markolopin, milanpetkovicv, mirkoro, Mis uz pusku, mishkooo, Mićko, MrNo, Naj-Turs, nikolapetkovic, OgnjenMitric, Orc, Parker, peho_atropin, PrincipL, sap, Shinobi, ss10, StalniPromatrač, stegonosa, Tandrkalo, tm, tomo2, Ulzana, Vaske8990, Velibor Radoja, Velizar Laro, vidra boy, virked, Vlada78, W123, Werdum1, xAlex2, zdrebac, Zec, zoran77, ZZZ