NVIDIA GeForce 8: Linux vs. Windows

NVIDIA GeForce 8: Linux vs. Windows

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Kada je reč o binarnim drajverima za za Linux, NVIDIA je generalno poznata kao kompanija koja nudi drajver koji može da parira sa njihovim windows drajverom. Suprotno od problematičnih ATI/AMD fglrx drajvera gde nije neobično da drajver za Linux radi i do 50% lošije od njegovog Windows Catalyst ekvivalenta, NVIDIA Linux drajver radi približno isto ako ne i brže u nekim slučajevima. To je slučaj kod NVIDIA Solaris drajvera ......... (moram da palim)

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3169 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 6 sakrivenih i 3120 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Avalon015, boranin45, BUDDAR70, C-Gun, Clouseau, Colt D, cuvarkuca, darkojovxp, Dimitrise93, Ir, Istman, ivan1973, jimi_agf, Jose, K a s p e r, Kalem, Krusarac, ladro, lcc, ljuba.b, Lucije Kvint, luka35, Manjane, mat, mile33, Miler88, Milometer, mir juzni, nelezele, Pekman, rodoljub, samo_srpski, SamoGledam, skok, Str2022, tanzanija, Tila Painen, VekiJ, Veless, x011, xAlex2, zlaya011