Sharp To Ship New HD-equipped Zaurus In Japan

Sharp To Ship New HD-equipped Zaurus In Japan

offline
  • mire  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 2282
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

,mmmmm..Sharp Zaurus...jos sa hard diskom....divota......Smile
Kazem ja da sharp pravi najbolje PDA za geekove...:zato i posedujem jednog...Wink



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 921 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 1 sakriven i 870 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, bankulen, Blair, Borkanović, boromir, Boroš, bounty hunters, brundo65, burevestnik, Cirkon, djuradj, DovlaODR, Duschi, esko_hz, Frunze, Gheljda, Glavonja049, goran.vvv, Imperator_Aleksandr_lll, kaskadija, kljift, Kriglord, Laluvr, Lance Guest, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, mikhailo, mm1811, neko_drugi, nerislav2025, Novakomp, Obrenovic, pisac12, Pururin, Recce, repac, samojednoimeznam, Shinobi, simicnenadbg, Snorks, stegonosa, tooljan, Vanderx, vazduh, vdeki, veljko82, vjetar, wizzardone, Zec