"zamene" win programima - za laksi prelazak na lin

1

"zamene" win programima - za laksi prelazak na lin

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Mislim da je bilo vec na forumu....mrzi me sad da kopam....ali bez obzira na to, korisno!



offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Uvek korisno, nego, pošto - kako sam primetio xmms je prestao da se razvija, bačeno je oko na beep-media-player, koji je u suštini isto što i xmms, s tim što je xmms pisan za GTK1 a bmp za GTK2, pa je i rad sa njime znatno prijatniji Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

dodacemo i to. mada sam se ja vratila na xmms, jer je bmp malo zahtevniji. verovatno se to i ne primeti, al ja sa moje malo memorije osetim razliku

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

Lidija, svaka cast Very Happy
Mi te volimo Wink

inace, veliku tabelu sa alternativnim programima imate na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

A bre Peco, trazim tu tabelu vec pola sata na hardu, siguran sam da negde imam snimljeno Smile

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

aj nek mi neko posalje screenshot opere. i evolution isto. sta jos fali? hmm... idem da se smislim :^)

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

neki HTML editor...
i GIMP ! Smile

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

da, da. evo spopala me inspiracija. idem da se igram Very Happy

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Pegazeka ::aj nek mi neko posalje screenshot opere. i evolution isto. sta jos fali? hmm... idem da se smislim :^)
Evo ja sam postavio screenshoot Opere, a ako želiš uzmi ga i prebaci u svoj post sa podacima o Operi, a ja ću svoj obrisati (kao i ovaj, čim ga pročitaš).

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 750 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 0 sakrivenih i 677 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bankulen, Banovo Brdo, batana, bojan313, bojank, Borkanović, boromir, brundo65, burevesnik, cenejac111, Centauro, Cirkon, DavidA, dekiz, Djokislav, djonsule, DJUNTA, Dragon Order, Duck of Death, EXIT78, gaga23, goran.vvv, Goran_, Hans Gajger, HawX, iceburn, IvanMiletic, Jomini, kljift, komenski, koom0001, kybonacci, Lazur_01, Linda, lukac, m0nstrum_, m94j, Magarac, Mane88, marko.markovic, Marko88, MarkoW, Medojed, mercedesamg, Metanoja, mgolub, miljannis, Milun24, mino bosanac, Mitogna, narandzasti, nenomir, nuke92, OgnjenMitric, ostoja, pein, PlayerOne, probisic, Profesor_018, Raso75, Rogan33, simicnenadbg, Simonsen23, Sin Boskic, Sir Budimir, Stoilkovic, Tandrkalo, Tastatura ratnik, Vanderx, VJ, Vlado82, VPV, šumar bk2