Dual Boot windows XP i ubuntu

Dual Boot windows XP i ubuntu

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2004
  • Poruke: 241
  • Gde živiš: Novi Sad

Na racunaru su bili uredno instalirani Ubuntu i XP

Sada je Xp reinstaliran ( samo C particija, sve ostalo ukljucujuci i ubuntu je ostalo na disku netaknuto ) i nema vise izbora pri paljenju kompijutera koji sistem se zeli podici vec se automatski XP dize

Kako je moguce vratiti izbor ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

Pretraga foruma je veoma moćno sredstvo u ovakvoj situaciji. Jedno od rešenja koja su rezultat pretrage je i ovo:

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 18 Sep 2004
  • Poruke: 241
  • Gde živiš: Novi Sad

Hvala drummer

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1278 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 6 sakrivenih i 1187 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, AleksSE, Avalon015, baltazarxx, Belac91, bladesu, Bobrock1, bojcistv, bunker, Chainsaw, Clouseau, darkojbn, Darth Malak, deLacy, Dixtrix, djonsule, Drugsparrow, dule10savic, DuškoMraz, dyharry, feanor, Georgius, gobrad, Grebostrek, howyesno, jalos, jeen yuhs, jodzula, K-1A, Kalem, KimiMR, krkalon, Kvaka22, ljuba.b, lord sir giga, Lucije Kvint, m94j, MagicniHerpes, Marko00, Mi lao shu, Miki 24pbr, milos97, mist-mist, Mitch22, Mićko, mocnijogurt, Moldovan, Natuzzi, neutrino, Niki2024, niksa517, nuke92, oblivion, orfanel, Parker, Petar25, Petjan, Piani Jazzer, ping15, raketaš, raptorsi, Remain, repac, RJ, S-G, SamoGledam, Seeker, Semberija, Sharpshooter, Singidunumac, Sky diver 29, stalja, Tribal, v82, vathra, VJ, voja64, vpetrovic, vzd1389, Walter Kurtz, wulfy, x9, zaoka, zemljanin, zlaya011