Formatiranje particije u OpenSUSE 11.4

Formatiranje particije u OpenSUSE 11.4

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 37
  • Gde živiš: beograd

Nakon instalacije OpenSUSE 11.4, sistemsku particiju od windowsa koju mi Linux sada vidi kao windows c, formatirao sam sa Partitioner-om... Stavio sam da format bude ext4, medjutim sad uopste ne mogu da pridjem ovoj particiji... Ovako izgleda:




Koko treba ovo da podesim da bi mogao da koristim ovu particiju?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1338 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 7 sakrivenih i 1267 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, advokat84, AleksSE, aleph_one, Apok, avijacija, bb929, bestguarder, bobor, bokicacar, Car89, cojapop, cuvarkuca, Djota1, Dorcolac, Dovla, DziadekDzidek, EVIDENTICAR, Georgius, Glavonja049, Gogi do, gost321, goxin, istina, Jaxupa, Jeremiah, Jester, komsija1, leopard83, ljuba.b, MaksicZoran, mačković, mercedesamg, mgolub, milanstankovic087, Milometer, milos97, Mićko, momcilob55, MrG, neko_drugi, Nepopravljivi, Nikola9223, Oscar, panzerwaffe, Polifon, precan, proka89, repac, rodoljub, saputnik plavetnila, septembar, Sinduk, Sirius, Sićko, skok, StalniPromatrač, stegonosa, trutcina, Vanderx, Vlada78, ZetaMan, 79693