|
Poslao: 18 Maj 2012 20:53
|
offline
- Pridružio: 14 Apr 2006
- Poruke: 145
- Gde živiš: CyberSpace
|
Koliko cesto reinstalirate GNU/Linux?
Da li uopste i koliko cesto,
reinstalirate GNU/Linux?
Normalno je da imamo neke, navike-potrebe
u vezi toga ili to mozda i nije...
P.S.
Long live linux
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 18 Maj 2012 21:00
|
offline
- vrag81

- Ugledni građanin
- Pridružio: 13 Sep 2011
- Poruke: 360
- Gde živiš: Beograd
|
Од верзије Убунтуа 10.10 више не реинсталирам систем. Једино што одрадим по том питању јесте инсталација нове верзије обзиром да надоградња код мене не успева онако како би то требало (малко сам превише опуштен по питању додавања разноразних пакета тако да је надоградња у старту осуђена на пропаст...).
Разлог зашто уопште прелазим на нову верзију је искључиво у домену “нови колачић“ ...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Maj 2012 20:20
|
offline
- EquilibriumX
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 27 Maj 2012
- Poruke: 2
|
Pa pre sam reinstalirao sa svakom novom verzijom Kubuntua, a sad eto me vec više od godinu dana na Kubuntu 11.04, ali se spremam ovih dana da instaliram 12.04 LTS (pošto je dugoročna i par godina da budem miran). Mada i to sve odugovlačim, pošto sam zaista prezadovoljan sa ovim sadašnjim kako radi
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Maj 2012 22:58
|
offline
- Kerber

- Počasni građanin
- Pridružio: 25 Mar 2004
- Poruke: 816
|
Tu i tamo vršio reinstalaciju na svakih 5-6 meseci u poslednje dve godine, mahom kad izađe nova verzija Minta ili PCLOS-a, dok sam na dve starije mašine eksperimentisao sa Archom. A onda su Mintovci izabacili LMDE, ja se zainteresovao, batalio Arch i od tada nisam radio ni jednu reinstalaciju.
|
|
|
|
|
|