MC forum i firefox- bela slova, bela pozadina

MC forum i firefox- bela slova, bela pozadina

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Do danas sam koristio Hromijum na Arch Linuxu, a FF na Win-u, instaliram ja FF, da napisem poruku na MC forumu, kad ono nista ne kuca, ja provucem misom, kad se ono pojavi. Sa citanjem poruka nema mproblema, a i na drugim forumima je sve ok. Da li je jos neko imao ovakav problem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

Verovatno je problem sa GTK temom koju koristis. Koje okruzenje je u pitanju? Mozes li okaciti SS da vidimo?



offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Niej DE, koristim WM.Openbox.
Vidi se samo kada selektujem tekst.
[img]http://www.mycity.rs/thumbs2
/255615_tmb_119504215_2011-08-28--1314542751_1280x800_scrot.png[/img]


Probao sam sa iskljucivanjem opcije use system colors, ali nista.
Sada vidim da se desava i na FB-u

offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

Kao sto rekoh, najverovatnije je problem u GTK/openbox temi. Promeni na neku drugu i proveri da li se isto desava. Ja sam slican problem imao na Debian-u (gnome2) sa jednom temom.

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Koristim obicne OB teme, menjao sam nekoliko, i i dalje isti problem. Vratio sam se na Hromijum. Hvala ti na pomoci u svakom slucaju.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1039 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 1 sakriven i 1028 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: benne, Deki Duga Devetka, goran.vvv, Jester, mile.ilic75, proka89, saputnik plavetnila, shiro, TRZH92, Zastava