update firefoxa?

1

update firefoxa?

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Kako se kod kubuntua updejtuje firefox?Idem na help ali opcija check for updates "nije potamnjena".Ne radi.Pise da postoji ali ne funkcionise.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Pa to je u automatic updates...
Kako se bese zvase kod Ubuntua...

Znam da, dok sam ja imao, on se automatski updateovao sa ostatkom Linuxa i njegovih aplikacija.



offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Leggy ::Pa to je u automatic updates...
Kako se bese zvase kod Ubuntua...

Znam da, dok sam ja imao, on se automatski updateovao sa ostatkom Linuxa i njegovih aplikacija.


Mislis na adept updater?

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Da, da. To Smile
Presao sam na Fedoru Smile

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Firefox updajtujes preko sinaptyca...

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Firefox se sam apdejtuje, čim izađe nova verzija.

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

rogi: to je u ubuntuu i slicnim derivatima ugaseno - oni ipak prvo istestiraju svaku novu verziju firefoxa i pripreme je za ubuntu pre nego sto bude dostupna iz synaptica/adepta.

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

@pixxel

Kod mene je sa 2.0.0.10 se apdejtovao na 2.0.0.11 2 dana posle zvaničnog izlaska, sam.
Ne znam da li smo se dobro razumeli?!

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2004
  • Poruke: 241
  • Gde živiš: Novi Sad

rogi 23, isti slučaj

offline
  • Pridružio: 02 Nov 2007
  • Poruke: 79
  • Gde živiš: To je dobro pitanje:D

Kod mene dok sam koristio debian firefox se nije sam apdejtovao a sada koristim suse i operu u njemu tako da firefox-a nisam ni palio dok je na winu apdejt radio normalno

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1549 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 3 sakrivenih i 1495 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, Andrija357, Asparagus, Borkanović, branko87, BrcakRS, Bubili, Bubimir, cemix, cole77, DDragoje, debeli, dexteroza, Dežurni pod palubom, djuradj, drimer, gaga23, HawX, hologram, IQ116, leptirleptir, littlebunny, Magarac, MaxLevenfeld, mačković, MB120mm, Metanoja, MiGac, Miler88, MKK7, Mldo, monomah, nuke92, Parker, pein, pirke96, Pururin, rakivan, sabros, samo_citam, sekretar, sickmouse, SirOliver, Sonic, Tvrtko I, vazduh, vdeki, Velizar Laro, vukan0799, XBMC, zlaya011