Automat za dnevno svetlo i coming home

Automat za dnevno svetlo i coming home

offline
  • Pridružio: 05 Avg 2005
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Kikinda

Dva uradjaja u jednom, dnevno svetlo i coming home

Kako funkcionise:
-kad se upali auto i napon na akumulatoru predje 13.2V pali se dnevno svetlo, znaci tek kad
je pocelo punjenje
-soft start i stop, lagano paljenje i gasenje cuva sijalicu
-sijalica svetli sa 70% inteziteta, moze da se menja
-paljenjem pozicije gasi se dnevno svetlo
-coming home, zakljucavanjem ili otkljucavanjem(centralna) pali se svetlo u trajanju od
10s, moze da se menja vreme
-soft start i stop
-svetli sa 60% posto, moze da se menja
-uslov da se upali coming home je napon veci od 12,2V, da ne bi praznio vec prazan
akumulator

cena 25 eura



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 917 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 9 sakrivenih i 831 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, amaterSRB, Ares12356, Avalon015, Baždaranac, BlackTower, Bokiboks, BSD, cavke, Chainsaw, Dekanovic, delboy, Draganeli, DrNeoCortex, dukajov, dule10savic, dushan, Dusko_Dugousko, Džekson, ekser222, Electron, Helket, Jaz, jeen yuhs, JOntra, Kaplar2, kib, kibihrchak, KimiMR, Koplje, krkalon, kuntalo, laurusri, leopard83, Lester Freamon, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, LUDI, maksi007, Manjane, Marko Marković, mile.ilic75, milenko crazy north, MILO-VAN, Mićko, moldway, monomah, Mrav Obrad, Natuzzi, nobutado, novator, peradetlić, Petarvu, PITT, porticco, primozj, proka89, Remain, Ripanjac, rodoljub, royst33, ruma, shaja1, Sinduk, sspp, tm, trajkoni018, tuf, Tvrtko I, Vanderx, vathra, vazduh, vladom6, Vozd0714, vrgudinac, zajcev1, 787