Kupujem pro "Mis-a"

Kupujem pro "Mis-a"

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

Kupio bih naravno dobro ocuvanog misa i ne mnogo starog.
Bilo bi povoljno da vidim i racun, da bi se uverio kolko je mis star Razz

Logitech mx 518 ili g5 ali onu noviju verziju gde su popravili laser!
Ili razer Lachesis ako je cena povoljna

<-- G5
<-- mx 518
<-- Razer Lachesis

Kontaktirajte me na pp i kazite cenu, da mozemo da se dogovorimo i ostavite mi msn ako imate Smile

Pozdrav Smajli

Dopuna: 05 Avg 2008 20:55

Morao sam novog misa da kupim Smile


Moze /close

Thanks!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
05 Avg 2008 23:12 Dusan Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1225 korisnika na forumu :: 11 registrovanih, 2 sakrivenih i 1212 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Baždaranac, bobomicek, DaliborVukadinovic, Gogi_avio, komsija1, Milos82, oddsock, Sase, Szigetwar, vaci, wolverined4