Prodajem Miš Logitech MX510

Prodajem Miš Logitech MX510

offline
  • Corey 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 09 Mar 2004
  • Poruke: 305

Prodajem miš logitech MX510 kupljen pre 2 meseca,8 tastera,800dpi,plava boja odličan za sve koji se bave dizajnom i gejmingom.
Kontakt telefon 064/2977-597



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

oglas bi bio kompletniji da si napisao cenu Wink



offline
  • Corey 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 09 Mar 2004
  • Poruke: 305

45 evra.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1605 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 9 sakrivenih i 1526 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksamaki, Apok, ArchaBasha, Asparagus, Asteker, Avalon015, Ba4e, Betty25, bojank, bojcistv, bokicacar, BORUTUS, boskelazo, branko7, BWG, cavatina, Cicumile, desmeki, Dimitrise93, djonsule, drale12, DrMrPr, Dzoni70, goxin, Hans Gajger, ILGromovnik, Insan, JOntra, Kajzer Soze, Kriglord, kunktator, Lance Guest, Lep1na, M74AB3, mackenzie, Markan90, Marko Marković, marko308, miki69, Mile14, MiloradKomadic, milos.cbr, MK10, mladen.zovko, monomah, nebkv, Nepopravljivi, nevjerna beba, nikolabb, nuke92, Petjan, raster12, royst33, Sami_1ali, Sevatar, shadower78, Srki98, Srle993, suton, Vlad000, Vlada78, W123, x011, Zastava, zokizemun, Zrcalo, |_MeD_|, 79693, 800077