SE w900i bela smrt

SE w900i bela smrt

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2008
  • Poruke: 5

beo ekran i kao da je umro shta da radim



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Nosi u servis.



offline
  • Pridružio: 02 Jan 2008
  • Poruke: 5

neka idea shta je?

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 431
  • Gde živiš: Nis

Flet kabal

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2008
  • Poruke: 5

ok,na koju foru je crko?

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

od cimanja gore dole....standard

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2008
  • Poruke: 5

a da mozda nije otishao firmvare pa moram da ga SEUS ujem

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

da ga seus - jes?
jedino o beton?
mala je verovatnoća da je frimware....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1059 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 5 sakrivenih i 1005 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, AudioTehnica, Belac91, bigvlada, bojcistv, Bubimir, C-Gun, Car89, Chainsaw, Clouseau, crnirocko, Dare, Desmond, doktor097, Dovla, Draško, dukajov, dushan, ekipo26, esx66, GT, Ir, Ivoo, Jablan, komsija1, Lepi Jova, LostInSpaceandTime, MadMike, MaRtInsrbija1993, mile.ilic75, Milos ZA, milutin134, mitja2512, Natuzzi, nuke92, PMsnow, Radogost, Radoslava, S-lash, sasa87, styg, The Boss, The_new_Statesman, uruk, Vanderx, vuksa72, yufighter, zlaya011