|
Poslao: 21 Jun 2009 23:31
|
offline
- Srki94

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2008
- Poruke: 12431
|
Trazim po netu i nikako da nadjem, treba mi recimo kao sto kad ukucate u code editor rec "Dim" onda ona postane plava tj promeni boju, kako da ja uradim ovo u tekstu. Nije bitno da li je .NET ili Obican vb, samo da radi. Hvala. I molim bez saveta citaj knjigu, ovo stvarno ne znam. I to me izludjuje.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 22 Jun 2009 01:36
|
offline
- snoop

- Genghis Khan
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 8134
- Gde živiš: U kesici gumenih bombona...
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Jun 2009 00:15
|
offline
- Srki94

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2008
- Poruke: 12431
|
Napisano: 22 Jun 2009 12:41
Hvala nisam ni znao kako se uopste zove ovo pa nisam ni mogao da nadjem. Tnx
Dopuna: 25 Jun 2009 0:15
Evo pokusavam, nasao sam kod:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
ali ne moze. Ne znam da radim u .NET ali ovo je hitno i bio bih zahvalan kad bi ste odgovorili kako da uradim. Voleo bih gotov primer (Zasto?:zato sto ne umem da pozovem klasu tj ubacim je u projekat i ne znam sta da radim s njom) hvala.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jun 2009 00:40
|
offline
- rgdrajko

- Građanin
- Pridružio: 06 Maj 2007
- Poruke: 241
- Gde živiš: Beograd
|
Srki94 ::Trazim po netu i nikako da nadjem, treba mi recimo kao sto kad ukucate u code editor rec "Dim" onda ona postane plava tj promeni boju, kako da ja uradim ovo u tekstu. Nije bitno da li je .NET ili Obican vb, samo da radi. Hvala. I molim bez saveta citaj knjigu, ovo stvarno ne znam. I to me izludjuje.
Ta kontrola koja tebi treba je: Rich text Box
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jun 2009 10:14
|
offline
- rgdrajko

- Građanin
- Pridružio: 06 Maj 2007
- Poruke: 241
- Gde živiš: Beograd
|
Pa "genije" sta onda trazis na ovom forumu, koji je za visual basic. I Vb.net ima istu kontrolu, to ti valjda znas, valjda si procitao u nekoj knjizi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jun 2009 10:57
|
offline
- Pridružio: 17 Dec 2008
- Poruke: 68
|
Srki94 ::Pa rajko koristim Rich text box. Projekat je u .NET (VB.
Srki94 stvarno vise poconjes da smaras samo tako... Prvo VB.NET ima svoj deo na forumu, tema koja je otvorena ovde automacki spada u VB 6.0. Za takve postupke na stranim forumima se dobija ban istog trenutka... Mada nema pojma zasto ovi tolerisu takve prekrsaje...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jun 2009 20:16
|
offline
- Srki94

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2008
- Poruke: 12431
|
Pa ne gledajte pitao sam za bilo koji VB znaci isti projekat radim u oba. NEma veze posto je kod za .NET zamolicu modove da premeste temu u .NET.
|
|
|
|
|
|