golf 4

golf 4

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2010
  • Poruke: 3

Cao.Nameravam da kupim auto , verovatno bi to bio golf 4, verovatno dizel sa sto manjom zapreminom
Zanima me,Jel skupo odrzavanje...
Na sta bi trebao da obratim paznju prilikom kupovine tog auta....

Hvala unapred



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1791 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 4 sakrivenih i 1723 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, 357magnum, Apok, ArmFPGA, AudioTehnica, baltazar01, Bane san, Bobrock1, bojan313, bokicacar, Boris BM, Cicumile, darkojbn, debeli, deks, Dragacevac, dushan, goran.vvv, goxin, Hans Gajger, Jomini, kolle.the.kid, Kvaka22, ljuba.b, m94j, Marko88, markolopin, menk, mercedesamg, MIKULENCE, Milan 84, milenko crazy north, Mitogna, mocnijogurt, Mrav Obrad, museum, mustangkg, nebidrag, nobutado, OKT, peradetlić, ping15, PlayerOne, Radio operater, Robin, rodoljub, saputnik plavetnila, Seeker, Semprini, shone34, skok, Snorks, Solunac na steroidima, sspp, StalniPromatrač, Tandrkalo, TheDictator, tomo2, Tvrtko I, USSVoyager, v82, vathra, Zoca, 787